fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-06-2011 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Київська Студреспубліка і Спілка молодих політологів України

У четвер, 16 червня, на ряд молодіжних розсилок від імені Олександра Верголяса прийшов лист, в якому вказано, що Київський етап Міжнародної програми „Студентська республіка” буде проведений на базі особливого формату СМПУ „Ігри Влади”. Ця інформація не відповідає дійсності.

Педагогічна лабораторія Студреспубліки, ознайомившись із цим форматом ("Ігри Влади"), зробила однозначний висновок, що він не сприяє принциповому розвитку людини, а все що дає – це енергійно провести час. Головним пунктом „Ігор Влади” є власне сама Влада, а не стратегія, стратегічні проекти для розвитку суспільства, світу й України (на відміну від формату організаційно-діяльнісної гри та її модифікацій).
Перше. Спілка молодих політологів не залучена до організації Київської літньої Студреспубліки. У цього заходу є лише три співорганізатори – ВМГО „Студентська республіка”, КМО ВМГО „Молоді регіони”, Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого органу КМР (КМДА). Таким чином, згідно всіх офіційних публікацій і документів (для прикладу – публікація на сайті „Молодих регіонів”, „Студентської республіки”) СМПУ не відноситься до проведення заходу.
Друге. Можна поглянути на вищеназвані публікації (що несуть офіційний зміст) і побачити, що всі моменти політико-стратегічної гри були надані учасникам ще 3 червня. Це – „Основний Закон Студентської республіки”, що можна побачити на сторінках як сайту Студреспубліки” так і „Молодих регіонів”. Ці документи розроблялись представниками співорганізаторів, серед яких немає СМПУ. Головне – учасники, що наразі зареєструвались на участь в Студреспубліці, забажали поїхати туди знаючи, що буде використовуватись саме офіційно опублікований закон – вони потребували підготовки, тощо. Тому навіть через велике бажання його (опублікований Основний Закон) не можна змінити – це викличе роздратування учасників, і вони можуть полишити захід до закінчення.
Третє. Формат проведення Студреспублік, а також бренд і марка захищений авторськими правами. Отже, вивішування анонсу що „Студентська республіка” буде проводитись на базі будь-якого формату, крім власне „Студентської республіки” є неправдивим, а якби і було правдою, потягло б за собою порушення авторських прав і відповідальність.
Четверте. Міжнародна програма „Студентська республіка” в межах України організовується ВМГО „Студентська республіка” за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Є відповідно затверджений формат та вимоги. Головне ядро проведення Студреспублік – це формат організаційно-діяльнісної гри в рамках мульти-фестивалю. Саме цей формат зафіксований у єдиному для всіх Положенні Міжнародної програми (парафованому ВМГО „Студентська республіка” та погодженому з МОНМС). Тобто, якби подана інформація була правдою, це б потягло за собою реакцію офіційних кіл держави.
Відповідно, нема жодних юридичних чи фактичних підстав для проведення Київської літньої Студреспубліки на базі формату „Ігри Влади”.
Ми приносимо вибачення перед всіма організаціями та приватними особами, що отримали некоректну інформацію.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київського представництва ВМГО „Студентська республіка”