fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
31-07-2012 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Київська Студреспубліка-2012: твоє життя у грі (оновлено)

Святкуймо Міжнародний день молоді разом! Феєрія можливостей та 40 суб-фестивалів! Вперше «Місто у місті»! Завітай в альтернативну реальність нашої столиці та знайди свій ключ до справжності. Це шанс звести своє місто та поринути в його життя з головою. На Тебе чекає Студреспубліка!  Твоє  Місто чекає на тебе. 10-12 серпня 2012р. на Трухановому острові.

Стародавній Київ починається з Подолу, завітай у «Майстерню на Подолі» — там на тебе чекають майстер-класи з хенд-мейду, кулінарії та інших народних ремесл. Вийди на вулицю і якщо поталанить, вуличний театр відкриє свої таємниці прадавніх вогняних мистецтв – чуєш, як  барабани запалюють твоє серце? Лови іскру!

Разом з мандрівним театром йдемо вверх на Дитинець – до зірок! Минаючи давні святині між дерев у затінках  Парку Культури – Зона вільного Мистецтва! Тут, як маєш що показати – влаштуй свою виставку!  — Картини, фото, а може скульптура? Чи жива скульптура? Перформенс? Флеш-моб? – Вирішувати тобі! Або ж просто спостерігай за майстрами й придбай сувенір на Ярмарку!

А ми йдемо далі —  поруч меценати мистецтва й захисники-упорядники міського життя — Державна Рада, Київська міська адміністрація, Мерія! Ваш шанс долучитись до політичної гри та  розвивати власне місто!

А далі спустимося до театру ім.  І.Франка – Тут відкривається Територія Шоу-бізнесу! Обираємо найелегантнішого Містера та "Першу Леді" нашого міста! Це так почесно! Вже зібралась повна зала в очікувані дійства!

Сонце ховається за Київськими кручами, й вечір очікує свого завершення… Але постривай! Чуєш музику? Місто живе й Проти Ночі!!! Першими захоплюють вулиці наші знайомі майстри вогняного мистецтва – Фаєр-шоу! Кров закипає від музики й видовища! 

Обери де хочеш позмагатися Ти!

Втомившись від такої насиченої програми, може переглянемо паро стрічок «Актуального українського? Й не тільки! Кіно!»?  й поговоримо на теми розвитку кіноіндустрії? – Здається, непогана казка на ніч перед сном…=)

А якщо тебе не захоплює ідея спортивних змагань… Відвідай Академмістечко. Там потрапиш на лекції відомих політиків і громадських лідерів, знайдеш відповіді на всі питання, що тебе цікавлять! Або відвідай Літературні читання!!! Прочитай власні твори й послухай інших, може саме тебе помітять корифеї сучасної літератури?=)

Так за іграми та семінарами пройшло півдня — пора йти на центральну площу, вітати нового Студентського мера! Після урочистої промови свято продовжується! Заповнюється музикою Рок-сцена!

Все в твоїх руках!

Саме ти можеш змоделювати майбутнє столиці та стати Студентським мером!

Ти активний? Ідейний? Хочеш досягти успіху? І знаєш як зробити світ кращим? Тоді тобі до нас! Саме тут ти зможеш втілити свій проект у життя й побачити, що з цього вийде!

Обери свою роль – постав на свою індивідуальність і виграй!

Займи своє місце у Студреспубліці!

З дитинства мрієш бути актором, художником, журналістом? Чи тебе манить політика і ти знаєш як налагодити життя всього міста?  Все у твоїх руках!

Зіграй в політика, олігарха, медика чи юриста, або ж займись культурним розвитком міста (а також 15 інших ролей).

Візьми участь у формуванні Студентського магістрату м.Києва, висувай свою кандидатуру на посаду Студентського мера, створи власну партію чи почни бізнес. Чи може ти представник ЗМІ? І слідкуєш за розвитком політичної та культурного життя міста? – Напиши в газету! Громадяни мають першими дізнаватись про найсвіжіші новини!  Чи може ти представник юридичної сфери?

Долучись до створення повноцінного молодіжного міста!

Ти отримаєш Паспорт громадянина Cтудреспубліки та певну посаду (юриста, політика, економіста, актора, художника, журналіста, ведучого…), ігрові кошти, ігрову сім’ю, житло та перспективу в реальному житті впровадити ідеї!

Обери свою роль! Ти також можеш бути хитрим членом мафії, що намагається підірвати налагоджену роботу міста та спокусити владу підкупом! Все буде дуже по справжньому! (Мафія намагається підкупити чесних чиновників і силовиків, що захищають громадян, є експерти, до яких дослухається влада, і наш – Студентський магістрат, що приймає тільки потрібні для молоді рішення).

Увага! 10 серпня з 8 до 11.30 ти матимеш можливість оформити собі Студенський квиток міжнародного зразка ISIC. Про ISIC ти можешь дізнатися на сайті www.isic.org.ua 

Для того щоб оформити ISIC не забудь взяти з собою:

1. документ (необхідно взяти оригінал), який підтверджує статус студента/учня денної або вечірньої форми навчання на момент оформлення ISIC, студентський/учнівський квиток (його нотаріально або деканатом завірена копія), довідка з навчального закладу, або залікова книжка;

2. документ, що засвідчує особу та підтверджує дату народження: паспорт/закордонний паспорт або свідоцтво про народження, або посвідчення водія;

3. фотографію формату 3х4.Вартість оформлення — 70 грн.

Сфери для вибору професії: фінанси, силова, бізнес, влада, політика, суди, ЗМІ, експерти, культура.

Також на тебе чекає незабутній відпочинок, цікаві майстер класи, конкурси та змагання, а також гала-концерт з участю відомих "зірок" українського шоу-бізнесу.

Зареєструйся сам, розкажи своїм друзям і відчуйте себе повноцінними громадянами вільної країни — Студреспубліки!

Мульти-фестиваль у Києві відбудеться 10-12 серпня 2012 р. 

Місце проведення: Труханів острів (праворуч за пішоходним мостом) 

Обов’язкова онлайн-реєстрація: 
/reg2012/index

Подробиці за тел.: 096 88 45 22 9 Марта Андрійович, 063 04 80 461 Людмила Рудкевич

Час прибуття в Студентське містечко: 8.00 – 11.00 год, 10 серпня 2012 рокуМульти-фестиваль проводиться за підтримки Київської міської державної адміністрації.Організатори: Київська Студреспубліка, Головне управління у справах сім`ї, молоді та спорту КМДА, МГО "ОТКЛИК", ГО "Територіальна Ліга".

Партнери: Благодійний фонд Олеся Довгого та Катерини Горіної, Київська державна академія водного транспорту ім.П.Сагайдачного, OVB Allianz, Громадська рада з питань розвитку молодіжного руху при ГУССМС (КМДА), Академія "QUORUM", ТОВ "Об’єднання "ОАЗИС", представництво ООН в Україні, Всеукраїнський благодійний фонд "Дніпро", ВМГО "Бізнес-молодість", Олексій Коваль, ISIC, Воєнний лазертаг Київ "Полігон Альфа 11 Т", ВМГО "Український вибір", LUCKY LOOK, Благодійний фонд "Олеся Довгого та Катерини Горіної"


Медіа-партнери: Українська Банерна Мережа, Нічний клуб "Біоніка",  ВМГО "STUDENTLAND", Українська інформаційна спілка.

Програма реалізується за оргпідтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

 

 
 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки