fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-06-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Київська «Студентська республіка’11»

24-26 червня 2011р. у парку Дружби Народів (біля Московського мосту) в Києві відбудеться найбільший молодіжний захід року Київського регіону – Київський етап Міжнародної програми „Студентська республіка”.

Організаторами Київського мульти-фестивалю виступають: ВМГО „Студентська республіка”, КМО ВМГО „Молоді регіони”, Головне управління у справах сім’ї та молоді КМДА.

На цей рік передбачається ціла низка інновацій підготовлених організаційним комітетом (голова організаційного комітету — Володимир Філіппов, випускник "Студентської республіки", начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА, голова КМО ВМГО „Молоді регіони”, заступник голови ВМГО „Молоді регіони”):

  • перші 15 зареєстрованих учасників від університету приймають участь без сплати оргвнеску (для цього треба правильно оформити заявку, чит. нижче);

  • закриття Студреспубліки – на Майдані Незалежності. Саме там відбудеться фінальний концерт, інавгурація нового Студентського мера м.Києва;

  • переможець – Студентський мер стає радником голови КМДА Попова О. та бере участь в розробці рішень КМДА, що стосуються молодіжної політики;

  • за підсумками Студреспубліки буде підготовлений детальний лист пропозицій по розвитку м.Києва в напрямах: молодіжне життя, Євро-2012, освітня та культурна політика, тощо (реалізацією та впровадженням пропозицій займеться Київське представництво ВМГО „Студентська республіка” разом із давніми партнерами).

Колись Студреспубліка починалася саме з руху київських однодумців. Цього року оргкомітет представлений в тому числі тими людьми, що колись були при заснування найбільшого молодіжного проекту України, тому висловлюємо щиру подяку одному з батьків-засновників Руху Назаренку Богдану Станіславовичу за ті енергію та досвід, що він вкладає в підготовку заходу.

Для участі в заході треба зареєструвати команду у Валерія Бацули. Заявку та умови можна отримати за адресами та телефонами: valeco@ukr.net, sergard@ukr.net, 0633787728 (Тетяна Хмарук). Також треба зареєструвати учасників-членів команди на участь в окремих заходах мульти-фестивалю – „Мафія”, „Перша Леді”, тощо. Також обов’язкова електронна реєстрація на сайті Студреспубліки на ст. /summer/ssr/index для правильного розрахунку учасників

Захід буде проходити в форматі наметового містечка – отже варто брати з собою палатки. Також буде сервіс дешевої оренди палаток. Оргвнесок для учасників заходу складе 100 грн. (хоча перші 15 людей від вишу звільняються від сплати оргвнеску; для цього треба звернутись до контактних людей, отримати заявку на ім’я голови оргкомітету Філіпова В.В. (або скачати її з сайту Студреспубліки), підписати її у відповідальної особи в Університеті).

Якщо в тебе закипає кров у жилах, якщо ти повен енергії та драйву, якщо ти знаєш, що студентство — найкращий період життя, то СТУДРЕСПУБЛІКА САМЕ ДЛЯ ТЕБЕ! 72 год шаленого студентського відпочинку, розваги, спорт, вечірки, нові знайомства, а для когось навіть справжнє кохання.

«Студентська республіка-2011» — це особлива країна. Тут свої закони, правила, спосіб відпочинку та навіть власна валюта. Тут свій мер, свої депутати магістрату та конституція. Київський етап «Студентської республіки-2011» збирає креативних та творчих студентів і молодь Києва навколо однієї великої події — організаційно-діяльністної гри (ОДГ). І все це відбудеться на Дніпрі, в парку Дружби народів.

На день молоді всі студенти Києва мають можливість опинитись в іншій країні, там, де вони самі диктують собі правила і закони, беруть на себе відповідальність за вчинки та прийняті рішення, отримують масу задоволення від визнання та розпач від невдач… Але це гра! І метою заходу є дати можливість здобути досвід у грі, щоб не повторювати помилок у реальному житті. Гра супроводжується проведенням суб-фестивалів, протягом яких відбуваються змагання між студентами:

— конкурс краси "Перша леді"

— турніри з ігор: "Мафія", "Квест", "Дебати"

— Кубок КВН Студреспубліки Києва

— Спортивні змагання (футбол, волейбол, канат, канатна доріжка, байдарки та ін.)

— Інтелектуальні ігри

— Конкурс флеш-мобів

— open air “Нічна Туса”

— змагання з пляжних видів спорту

— фестиваль аматорського відео

— фото-конкурс.

Результатом гри будуть вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату м.Києва. Переможці регіональних етапів їдуть на фінальну частину мульти-фесту до Криму, на море!!!

Крім цього, переможці суб-фестивалів отримають цінні призи, а всі учасники зможуть поспілкуватись із запрошеними представниками влади та зірками шоу-бізнесу.

В рамках підготовки заходу була проведена Студреспубліка Pre-Party в клубі "Форсаж", розсілана інформація по електронним розсилкам, було проведено ряд зустрічей із студентським активом міста Києва, тощо.

Реєстрація учасників заходу в парку Дружби Народів почнеться з 9.00 24 червня. Роз’їзд буде до 12.00 27 червня (включаючи прибирання території).

Контакти для реєстрації команд та учасників:

valeco@ukr.net (Валерій Бацула)

0633787728 (Тетяна Хмарук)

Посилання:

/summer/ssr/index — електронна реєстрація учасників

http://vkontakte.ru/club9823227 — група "ВКонакті" Київської Студреспубліки

http://vkontakte.ru/event27624882 — захід "ВКонтакті" з картою місця

Додатки:

Заявка на реєстрацію команди від вишу (заповнюється університетом)

Основний Закон Київської Студреспубліки
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Сергій Баркар