fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-05-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Кандидатів у мери Києва перевірили на працьовитість

Diligence testing on candidates for mayor of Kyiv (en)

3 травня 2014р. між столичними озерами Небреж і Тягле, що неподалік метро «Осокорки», проходив суботник, організований Студреспублікою, в якому взяли участь небайдужі громадяни, добровольці-республіканці, а також кандидати на посаду мера Києва зі своїми командами [+ відео] (далі — укр, en).

 

У рамках проведення добрих справ у республіканців виникла ідея організувати суботник, на який би було запрошено всіх кандидатів на посаду Київського міського голови. Участь кандидатів у суботнику означає, що вони мають чисті наміри та готові трудитися на благо киян, можуть буквально показати, що готові не лише обіцяти, а вже зробити хоч якусь реально корисну справу для громади.

 

Із запрошених кандидатів на посаду мера до корисної справи приєдналися: Людмила Василенко та Микола Катеринчук зі своїми командами, Ігор Насалик, а також представники Дарта Вейдера, Віталія Кличка та Лесі Оробець.

 
 

Усі працювали разом, прибираючи одну з найбільш забруднених територій Києва. Дуже красиву територію між озерами Небреж і Тягле самі ж кияни зробили сміттєзвалищем, не прибираючи за собою опісля відпочинку. Коли було прийняте рішення прибирати саме тут, ми звернулися про організаційне сприяння до Дарницької адміністрації – і нам не відмовили, тож дякуємо за можливість вивезти сміття.

 

Сьогодні участь у суботнику взяло близько 200 осіб. Було зібрано понад 400 мішків сміття, вивезено 2 переповнених трактори. Суботник пройшов без партійної символіки й агітації, а кандидати в мери не займалися самопіаром, проте показали, що вони можуть працювати разом із громадянами на благо Києва. Приємно відмітити, що на 2 години всі забули про партійну приналежність і свій статус, а дружньо працювали задля комфортного та гідного життя всіх киян.

 

По завершенні прибирання було зроблено загальне фото з символічними табличками-закликами записуватися в добровольці Студреспубліки та не смітити. На прибраній території було залишено спеціальні позначки з проханням до всіх відпочиваючих: «Тут прибирали добровольці Студреспубліки! Слідкуйте за порядком!». Також за підсумками толоки буде направлено листа до Київської міської адміністрації з пропозицією якомога скоріше встановити сміттєві баки прямо біля озера Небреж.

  

Щодо жорстких вимог Київської Студреспубліки до кандидатів у мери, то робота продовжиться! Будемо вимагати не популізму, а відповідальності. Саме це, а не псевдопатріотичні «базікання», потрібно українському народу та громадянам-мешканцям Києва! Далі буде… 

* * *

Окрім суботників і зарядок, серед наших напрямків роботи є: боротьба з корупцією, курси з української та російської мов, комп’ютерної грамотності, також ми збираємо інформацію про проблеми мікрорайонів для подальшого їх ефективного вирішення тощо. Ви можете долучитися до інших наших добровольчих ініціатив або стати організатором власного проекту (а ми допоможемо Вам знайти однодумців), потрібно лише звернутися до нас за тел.: + 38 093 38 77 050 або іншим зручним для Вас способом.

Стежте за нашою діяльністю в соціальних мережах.

    

Відео з активностей можна переглядати на нашому YouTube-каналі.

 

Текст вимог, які Київська Студреспубліка вручає всім кандидатам на посаду Київського міського голови (укр, en) 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки