fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
23-05-2014 / всі теми /  м. Київ

Кандидати в мери захищали свою профпридатність перед громадою на Майдані

23 травня 2014р. на Майдані Незалежності Київська Студреспубліка провела круглий стіл на тему «Програми кандидатів у мери Києва: чи справді розуміють самі кандидати, як модернізувати столицю», а також перші в історії Києва публічні дебати кандидатів у мери. З числа кандидатів участь узяли Геннадій Балашов, Олег Дерев’янко, Андрій Миргородський, Іван Салій. Модерували захід Павло Вікнянський – лідер республіканців і Рена Назарова – журналіст, громадський діяч [+ відео: укр, en].

 

Під час круглого столу всі кандидати отримали можливість за 5 хвилин викласти свій погляд на програму модернізації та розповісти, чому саме вони гідні очолити столицю. Потім кандидати мали можливість висловити свої позиції згідно 5 блоків, які запропонували організатори: «Про владу та киян», «Про містобудування та міське господарство», «Про економіку та бюджет міста», «Про законність і правопорядок», «Про соціальні та гуманітарні питання». Кандидати розповідали, що саме будуть робити, щоб покращити ці сфери життя киян.

 

Зокрема, Геннадій Балашов наголосив на тому, що потрібно замість безлічі податків у столиці ввести лише два основних, і тоді Київ стане містом грошей. Олег Дерев’янко, зауважив, що потрібно робити відкриті конкурси на посади та впроваджувати проектний підхід для розвитку міста, працювати не по процесах, а по проектах. Андрій Миргородський розповів про зонінг — розподіл міста на зони по призначенню та про те, що потрібно продавати не землю, а інвестиційні пакети. Іван Салій зауважив, що у нас зупинився ріст економіки Києва, говорив про правильну практику розподілу бюджету на районні ради.

  

Після круглого столу кандидати в мери вийшли до людей, на публічні дебати прямо біля стели на Майдані. Там вони мали можливість не лише задати гострі питання один одному, але й відповісти на питання, які цікавлять простих громадян, адже кожен мав змогу поставити свої питання. Вийшло щиро та компетентно, без «води» та популізму.

  

У підсумку було вирішено допрацювати Програму модернізації м. Києва спільно з зацікавленими кандидатами на посаду Київського міського голови та разом із громадськістю. Однак, варто зауважити, що даний захід був першим, на який запрошені всі кандидати задля спільної роботи над Програмою модернізації на благо киян, а не вихваляння себе й «обливання брудом» опонентів.

Videonews EN

Організатором події виступила: Київська міська Студреспубліка. Хочемо подякувати нашим партнерам: Центральній раді сотень Майдану, Spilno.TV та особисто Рені Назаровій за допомогу у модерації події.

Студреспубліка не зупиняється на даному заході, надалі працюватиме над Програмою модернізації Києва. Запрошуємо всіх, у кого є конструктивні ідею та пропозиції з приводу модернізації Києва приєднуватися до спільної роботи.

Незабаром очікуйте на стенограму круглого столу.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки