fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-08-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Івано-Франківськ

Івано-Франківськ окрилений мріями про ідеальну Україну

«Людина нібито не літає…
А крила має. А крила має!»
Ліна Костенко

Дитинча гепарда мріє швидко бігати, соколятко – високо літати. Реалізація їх мрій – це інстинктивне досягнення успіху.  А про що мріємо ми? Як високо можемо піднестися на своїх крилах маючи світлий розум, час, здоров`я?  На що ми готові, щоб  почати з самого себе будувати Україну майбутнього, і як ми бачимо це майбутнє? Саме це ми запитали у мешканців Івано-Франківська [+ відео].

В опитуванні взяли участь майбутні лікарі, педагоги, юристи, хіміки, школярі. 76 % респондентів вірять, що реалізують свої мрії власними силами, 10% покладаються лише на сприяння держави, 4 % ніколи не задумувались про країну їхньої мрії. 35% мрій опитаних пов`язані з їх майбутнім працевлаштуванням, 23%  мріють про благополуччя в сім`ї,  42% мріють про безвізовий режим для подорожей і навчання за кордоном, але бажають після навчання за межами країни повернутися назад та поліпшувати рівень життя в країні.

Отож, всі респонденти згідні, що краще воювати за здійснення своєї мрії і у війні цій програти кілька битв, ніж бути розгромленим і при цьому навіть не знати, за що ж ти бився.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тарас Скринник