fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-07-2009 / всі теми /  Тернопіль

Ірина Чайківська — найвродливіша тернопільчанка

 У Тернополі відбувся відбірковий етап конкурсу краси серед студенток «Перша леді», в рамках проведення регіональної Студреспубліки–2009. Конкурс проходив 28 червня в Палаці культури «Березіль» .

Звання «Першої леді» Тернополя серед студентської молоді здобула студентка Економічного університету Ірина Чайківська, дівчина зізнається, що у глибині душі сподівалася перемогти, адже впевненість і правильне налаштування – це один із найголовніших чинників для досягнення результату. Всього в конкурсі прийняло участь 13 красунь з різних навчальних закладів міста, які були відібрані на кастінґах.
 
Дівчата понад місяць працювала пліч-о-пліч одна з одною, але серед них виявилася найвродливішою та найрозумнішою лише одна, якій журі віддало перемогу у конкурсі.

За умовами конкурсу учасниці також повинні бути освіченими і соціально активними особистостями. Тому напередодні урочистої частини заходу конкурсантки представили свої соціальні проекти, спрямовані на вирішення проблем Тернополя та розвиток міста загалом.

Свої проекти дівчата представляли близько двох годин. Вони пропонували створити комітет захисту людей з особливими потребами при міськраді та з числа охочих тернополян — інспекцію охорони інвалідів, збільшити кількість нарядів міліції на вулицях та покращити освітлення у дворах. Красуні пропонували агітувати молодь до активного дозвілля та контролювати проблему небажаної вагітності у ранньому віці. 

Зокрема, вже тепер переможниця конкурсу у своєму проекті звернула увагу саме на проблеми людей-інвалідів.
"Пропоную створити при міськраді комітет захисту людей з особливими потребами", — казала у міськраді на захисті свого проекту майбутня переможниця. "Цей комітет займався б встановленням пандусів у громадському транспорті, відкриттям аптек для інвалідів. Таким чином можна було б покращити рівень життя цих знедолених людей".

Коли журі оголосило ім’я переможниці, дівчина дуже захвилювалася. А коли їй дали мікрофон, від несподіванки навіть не знала, що казати: "Напевно, мені слід подякувати моїм батькам і всім, хто мені допоміг".

Щоб перемогти, Ірина Чайківська разом з іншими конкурсантками виходила на сцену в купальнику, національному костюмі та вечірній сукні.

Переможницями конкурсу краси стали й шестеро інших дівчат. Вони перемогли у різних номінаціях.

Титул "Перша леді Інтернет” здобула, за результатами Інтернет — голосування, Христина Чернега.
Титул “Перша леді фото” за найкращі фотографії здобула Тетяна Хомишак.
Титул “Перша леді "Оболонь” дістався Оксані Гадомській.
Титул “Третьої віце-леді” здобула Тетяна Стасюк.
Титул «другавіце-леді»стала Наталія Подольська.
Титул «Перша віце-леді» стала Наталія Синишин.
Титул “Леді глядацьких симпатій” здобула Антоніна Розлач.
Леді глядацьких симпатій обиралась наступним чином: під час антракту в фойє зали стояли скриньки з портретами та номерками учасниць, в які глядачі кидали гроші, в скринці учасниці №2 було зібрано найбільше коштів – 334 грн.
Усі учасниці також отримали цінні подарунки від спонсорів конкурсу.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ольга Заверуха