fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-09-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Інтелектуальні ігри» — вдалий «першопроходець» фіналу Студреспубліки-2014

Кожного року виносять мізки учасникам мульти-фестивалю "Студентська республіка". Цей рік не є виключенням. Після виснажливої поїздки та реєстрації, грандіозного відкриття учасники мали швидко включитися в формат гри та брати участь у першому суб-фестивалі. Цим «першопрохідцем» виявилися «Інтелектуальні ігри».

«Один за всіх, і всі за одного» — це явно не девіз інтелектуального змагання під назвою «Своя гра». Гра вітає всіх із яскравим розумом, приголомшливою реакцією, неабиякими знаннями, жагою до перемоги… і (напевно одна з найбільш важливих якостей) неймовірною удачею. А ось девіз бравих мушкетерів, до речі, підходить для «Що?Де?Коли?», окрім особистих якостей дуже важливою є командна гра. Рік за роком мінялися учасники наших«Інтелектуальних ігор», але бувалі гравці суб-фесту сотаннім часом ті ж. На фіналі цього року стався дійсно приголомшливий випадок, на «свояк» і ЩДК було представлено майже в 3 рази більше представників різних регіонів, ніж зазвичай.

Цьогоріч суб-фест проходив в два етапи: першого дня розігрувався Кубок із «Що?Де?Коли?», а зранку другого дня був чемпіонат зі «Своєї гри». Результати гри показали зростання ерудиції сучасної молоді, а тому в наступному році треба вже ставити запитання підвищеної складності. На відміну від минулорічних ігор в цьому році захід проходив надбурхливо, деякі гравці не могли зрозуміти, що суб-фест у нас інтелектуальний, а тому епатажні витівки були недоречні. Фінал гри не обійшовся і без неприємних інцидентів. Команди з Вінниці та Донецьку набрали однакову кількість балів, але «Vinteam» запідозрила команду супротивника в користуванні мобільними пристроями й інтернетом. Після довготривалих суперечок і пошуків доказів було прийнято рішення віддати першість команді «Vinteam» (м. Вінниця), а команду «Слепой джедай» (м. Донецьк) не дискваліфікувати, вони отримали почесне друге місце. Закривала пєдестал переможців команда "Пінгвіни" (м. Миколаїв).


Слід відзначити команди міст Дніпропетровська та Миколаєва за значну допомогу в проведенні суб-фесту. І цього року, вже традиційно, довелося проводити гру за допомогою рупора дніпропетровців, також вони допомагали з порядком.

«Своя гра» пройшла в більш дружній атмосфері, майже на березі моря. На диво, багато було присутніх новачків, які тільки освоювали навики гри. Грали четвірками, найбільше гравців було представлено регіонами: Дніпропетровськ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя. За результатами гри перемогу отримала неперевершена Вікторія Іванова (м. Миколаїв). Друге місце посіла не менш чарівна дівчина з Донецька — Олена Дан. Замкнув трійку переможців Євгеній Філатов із Миколаєва.


Дякуємо всім учасникам і глядачам за гідну гру та яскраві емоції. Сподіваємося, що наступного року в суб-фесті «Інтелектуальні ігри» будуть задіяні всі мешканці Студреспубліки. Наступного року чекаємо всіх знову на чемпіонаті «Інтелектуальних ігор», приходьте самі й приводьте нових гравців!

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Євгенія Гмиря