fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-09-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Інтелектуальні ігри — Ігри Розуму

Інтелектуальні ігри кожного року «виносять мізки» студреспубліканців. Цього разу суб-фестиваль проходив у 2 етапи. Перемогла команда Farenheit із Миколаєва.

Першого дня команди змагалися за Кубок Студреспубліки з Інтелектуальних ігор. Боротьба видалась запеклою, виснажливою і надзвичайно гострою. Безумовну перемогу отримала команда Farenheit із Миколаєва. 3 правильні відповіді з 45 можливих і відрив в 1 бал від «переслідувачів» все ж таки дала їм змогу стати володарями омріяного кубка.

Наступного дня відбувся чемпіонат зі спортивної версії гри «Що? Де? Коли? Light». Команди героїчно подолали наслідки минулої ночі, прийшли майже вчасно і ввімкнули свої мізки. Були вони настільки активними, що навіть 3 місце ділили між собою 4 команди. Перше місце (з традиційним відривом в 1 бал) посіла збірна команда не зовсім близьких географічно, але єдиних за духом міст Луцька і Києва.

Решта пообіцяли приїхати наступного року і зіграти реванш 🙂

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анна Голєва