fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
24-03-2008 / всі теми /  Україна

Інформаційний прорив НДЛМ

Вперше в історії НДЛМ, а, мабуть, і всього молодіжного громадського руху України засідання керівного органу — Правління НДЛМ — відбулося в режимі Skype-конференції. Було затверджено склад оргкомітету Студреспубліки-2008.

 

Правління Народно-демократичної ліги молоді у режимі Skype-конференції (тобто дистанційно, за допомоги спеціальної комп’ютерної програми-комунікатора Skype) відбулося 20 березня за участі 8 членів Правління з 11.

Правління затвердило 4 проекти програм на конкурс проектів у Мінсім’ямолодьспорті.

 

Також було ухвалено склад оргкомітету з підготовки та проведення міжнародної програми “Студентська республіка”.

 

Головою оргкомітету одноголосним рішенням було призначено Голову НДЛМ Павла Вікнянського, а першим заступником голови оргкомітету, відповідальною за оргпитання — лідера Харківського співтовариства НДЛМ і “Студентська республіка” Наталю Матвійчук. До складу оргкомітету включено також Ю.Батова, В.Заверуху, А.Кавунця, П.Краснобріжего (за згодою), С.Крезуб (за згодою), Є.Криницького, В.Крутька, О.Огородник, І.Омеляна (за згодою), І.Підтиканого, А.Стоцького, О.Чорного (за згодою), І.Шакарян, від Мінсім’ямолодьспорту — директора Департаменту молодіжної політики К.В.Захаренка (за згодою), а від Міносвіти — радника Міністра освіти і науки України Д.Кулібабу (за згодою).

 

Далі оргкомітет має вже сам зібратися та розділити між собою функціональні обов’язки, а також визначити ще двох заступників за напрямками “оргдіяльнісна гра” та “суб-фестивалі”.

 

Всі засідання оргкомітету будуть відкритими і, як запевнив, Павло Вікнянський ніхто з зацікавлених і фахових людей не буде штучно не допускатися до підготовки або участі у програмі.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба НДЛМ