fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-07-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Полтава

Інавгурація Полтавського магістрату на фестивалі «VELOMANIA»

Почну з того, що з 30 червня по 2 липня була проведена «Студентська Республіка-2006», де приймали участь усі ВНЗ Полтавської області.  Нагадаю, що „Студентська Республіка” – молодіжне студентське свято, що в ігровій, розважальній формі відображає модель сучасного суспільства – з грошовою системою, політичною владою, виборами, агітацією, судочинством, створенням блокування. Перемогло 11 студентів на республіці – це мер і 10 чоловік магістрату. Організатором «Студентської Республіки-2006» є НДЛМ (Народно-демократична ліга молоді) – це організація, яка не дає молодому поколінню сумувати, яка виховує лідерів нашого сучасного суспільства.


Я гадаю, що всі чули про шоу «VELOMANIA», яке було проведене з ранку 8 липня до ранку 9 липня. «VELOMANIA» — це екстремальний захоплюючий спорт професіональних велосипедистів. До речі, хочу відмітити, що співорганізатором цього проекту був також НДЛМ. 


Так ось, на цьому фантастично яскравому заході на очах усіх присутніх глядачів, вболівальників, учасників шоу були інавгуровані члени магістрату «Студентської Республіки-2006». Під гімн музики НДЛМу магістрат вийшов на сцену, де кожний переможець республіки був представлений публіці. Ново вибраний магістрат – це нова влада студентства, яка може багато чого зробити для всіх студентів ВНЗ, щоб їм жилося весело й відстояти права кожного, хто буде мати потребу в цьому. Цей склад магістрату буде захищати гідність Полтавської області на «Всеукраїнській студентській республіці-2006» в Криму (Судак): Галюкова О. Ю., Кудря О.Р., Глазков Є. В., Кустенко А. С., Стадніченко А. А., Волошко В. Ж., Петренко С. І., Гаркуша А. А., Нечитайло М. Т., Радулова О. І., Борисенко І. О.. Всі глядачі аплодували переможцям й проводили їх шаленими оплесками зі сцени.


Потім знову продовжилися змагання між веломанами. Кожний з них виробляв такі трюки, що було страшно за їх життя. Хочу вам сказати, що спостерігати з боку – це просто класно, але б я ніколи не рішилася на такий екстрим.


Після змагань веломанів було яскраве лазерне шоу, яке запам’ятається всім надовго.


Взагалі, хто був на «VELOMANIA» надовго запам’ятає ці шалені, захоплюючі 2 дні!


Ще раз поздоровляємо переможців «Студентської республіки-2006»!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки