fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
11-03-2011 / всі теми /  Світ

ІV Українсько-польські наукові діалоги

Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка» підтримує Міжнародну конференцію ІV Українсько-польські наукові діалоги, яку проводить Міністерство освіти і науки України, Хмельницький національний університет разом з АГХ Університетом Науки і технології в Кракові (Польща), Європейською науковою фундацією – Інститут інновацій (Влоцлавек (Польща)), Краківською Політехнікою ім. Т. Костюшко (Польща), Політехнікою Свєнтокшиською в Кельцах (Польща), Політехнікою Шльонською в Глівіцах (Польща), Київським національним університетом технології і дизайну (Україна), Пензенським державним університетом архітектури та будівництва (Росія), Каунаським Університетом Технологій (Литва), Жилінським університетом (Словаччина), а також з науковими осередками та центрами Хмельницького національного університету (Інституту механіки та інформатики, Українсько-Польського центру, Інституту Трибології та Трибологічного Матеріалознавства, Науково-експериментального Центру, Кафедри основ інженерної механіки, Редакції журналів Проблеми трибології (Problems of Tribology) та Віснику ХНУ). 

Даний захід відбудеться 11-14 жовтня 2011 року у місті Яремче (Івано-Франківська область) під патронатом ректора Хмельницького національного університету, чл. кор. АПН України, д.т.н., проф. Миколи Скиби, ректора Політехніки Свєнтокшиськей в Кельцах (Республіка Польща), д.т.н., проф. Адамчика Станислава, маршала Воєводства Свєнтокшиського Адама Ярубаса, старости Келецькего району Здіслава Вжалко, ректора Краківської Політехніки ім. Т. Костюшко (Республіка Польща), д.т.н., проф. Казіміжа Фуртака. Конференція присвячена 50-ю заснування Хмельницького національного університету та 45-ю Інституту механіки та інформатики даного закладу.

             З метою досягнення конкретних результатів, організатори пропонують Вам презентувати на конференції свої наукові школи, університети, інститути, лабораторії, науково-дослідницькі центри, які працюють над створенням нових технологій, механічних, радіотехнічних та механотроних систем, досліджують процеси експлуатації, динаміки та трибології, активно використовують комп’ютерне моделювання, прогнозують та розраховують економічну ефективність наукової діяльності, створення умов для діалогу та обміну досвідом у науково-технічній співпраці з країнами Європейського Союзу, між урядовими організаціями, науковими закладами, а також приватним бізнесом України та Польщі.

                Контакти організаційного комітету: Хмельницький національний університет, вул. Інститутська, 11, м. Хмельницький, 29016, Україна, тел. (0382)72-89-33, тел./факс (03822)221-53, e-mail: g_drapak@i.ua (проф. Драпак Георгій), mashovets@rambler.ru (к.т.н. Машовець Наталья).

Детальніше на сайт та реєстрація: http://infocenter.in.ua/ (реєстрація на конференцію  продовжена до 7 травня 2011 року).

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Хмельницької Студреспубліки