fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
28-01-2010 / всі теми /  Україна

III Зимова Студреспубліка (оновлено)


Літо — для активних і амбітних !
Зима – для найкращих і розумних!

Прийшла зима, вже відгомоніли зимові свята, ну а попереду, звісно, III Зимова Студреспубліка (23-27 лютого 2011р., Карпати). У цьому році темою вже традиційної найбльшої інтелектуальної події зими стане “Команда майбутнього”. Візьми участь у конкурсному відборі!

Цільова аудиторія: учасники Студреспубліки (чи інших республіканських проектів) будь-якого з років, активні люди, депутати різних рівнів, бізнесмени, викладачі вишів, громадські діячі, молодь, студентство.

Програма проекту передбачає проведення оргдіяльнісної гри протягом 4 повних діб за участю близько 80 осіб.

Особливості! В процесі гри будуть застосовані ряд методів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та знайти відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту "повного занурення", що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на виселення порушника.

Умови участі: Учасники відбираються серед представників цільової аудиторії шляхом конкурсного відбору на основі онлайн-реєстрації. Конкурс триває до 8 лютого 2011 року. До 14 лютого відбудеться оголошення результатів.

Кожен бажаючий матиме можливість за власний кошт залишитися  та відпочити на території проведення – Закарпатська обл., с. Пилипець, комфортний готель (є гори зі снігом, витяги, прокат гірськолижного спорядження, баня, більярдна зала та ін.). Про це додатково та заздалегідь (до 10 лютого) треба повідомити організаторів.

Інформаційні партнери: politiko.ua, expert.in.ua, tut.ua, gazeta.ua, osvita.ua, hmaro4os.org.ua, газета «Молодь України».

За підтримки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, національна мережа декоративно-будівельних гіпермаркетів "Нова Лінія", видавництво "Смолоскип", Empik.

За додатковою інформацією звертатися за тел.:

(066) 8375162к.ф.-м.н. Станіслав Стародуб, комунікатор проекту; (044) 529-13-75 — офіс

Умови участі та деталі конкурсу [pdf, укр.] 
Про всі “Зимові Студреспубліки” 
Обговорення на форумі 
Онлайн-реєстрація  
 




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки