fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-06-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

І нарешті Квест прибув у Вінницю

17 червня у центрі міста відбувався справжній хаус. Перехожі просто не розуміли, чому молоді люди бігають шукаючи щось в смітєвих баках, пристають до них зрізними питаннями і проханнями. Все просто вони грали у гру Квест.  


 


Всі команди, які зареєструвалися, рівно о 14.00 одночасно розпочали свій пригодницький маршрут. Лише тільки точка «СТАРТ» і наступна точка, яка ще й була зашифрована у вигляді загадки, була їм відома. Команди пройшовши точки встигли зіграти крокодила з перехожими, продати рекламну листівку одно з ресторанів швидкого харчування, знайти товар по штрих коду біля одного з супер-маркетів, відгадати загадки і т.д. На кожній точці після виконання завдання агент давав продовження маршруту. Після того як команди прийшли на останню точку «Фініш, можна було почути безліч вражень що до квесту. Бо команди майже з хвилинним відставанням одна від одної фінішували.  


 


Поспілкувавшись між собою і поділившись враженнями, команда переможець  «ПацЛі На» разом з організаторами поділилися своїми враженнями.


        


Як ви почуваєтесь у ролі капітана команди, що перемогла?


Ліна: Просто супер…


Що Ви скажете як капітан команди переможців?


Ліна: Звичайно ми будемо приймати участь у наступному квесті. Команді дуже сподобалось, і ми з радістю зіграємо ще, і можливо знов переможемо.     


А чому ви так себе назвали «ПацЛі На»??


Ліна: Коли я дізналася про проект «Квест», мені стало цікаво і я вирішила зібрати свою команду і спробувати свої сили. Так що на моє прохання відгукнулися мої друзі з команд КВН « Мы начинаем» и «Бездна». А коли ми почали вирішувати питання назви команди, виявилось, що я одна дівчина в чоловічому колективі. І ми назвали команду «ПацЛі На».


 


Поспілкувавшись між собою і поділившись враженнями з організаторами,  пройшло нагородження ціними призами.


 


Квест відбувся за сприяння керівника  рекламної promo групи «Factory» Амонса Руслана, ВММГО НДЛМ та  «Вінницькі Відомості».


 


Одже друзі готуємось до наступного квесту, який вже не загорами.


 


 


Історична довідка


«КВЕСТ» – як жанр комп‘ютерних ігор з‘явився у Англії в кінці 70-х, де цим словом почали називати нові типи ігор, у яких цілі історії з реального життя були реалізовані у вигляді ігор для комп‘ютера. Подібний жанр існує і в пригодницькій літературі (спеціальні квест-книжки).


 


Першими активними учасниками «КВЕСТУ», звісно, ставали люди молодого віку, люди з новими поглядами на життя, нестандартним мисленням. Першими ігроками ставали, як правило, діти багатих батьків – так звана «золота молодь». Хоча вже за декілька років активного крокування «КВЕСТУ» по планеті до плеяди квесторів приєдналися усі прошарки суспільства.


 


В Україні КВЕСТ-рух вперше з‘являється в роки становлення незалежності (1990-1993), але за умовами інформаційного та понятійного голоду починає активно розвиватись лише з 2000 р.


 

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Кузько Сергій