fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
12-04-2010 / всі теми /  м. Київ

Ходіння в народ

 

Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський 8-9 квітня 2010р. розпочав серію віп-презентацій проекту "Новий старт. Стратегія-2050 для України" у Києві.
 
Він відвідав круглий стіл "Майбутнє України в аспекті глобальних економічних тенденцій: завдання новому поколінню", організований Всеукраїнською спілкою вчених-економістів, Молодіжним рухом "Нова держава" за підтримки Інституту світової економіки та міжнародних відносин НАН України, де в колі поважних експертів і молоді виступив із міні-презентацією проекту "Новий старт". Виявилося, що проблема відсутності стратегії розвитку для України всім зрозуміла, але що з цим робити ніхто не знає: суцільна балаканина.
 
Також Вікнянський виступив із цікавою інтерактивною презентацією перед молодими дослідниками і талантами (студентами і аспірантами) під час Національного відбіркового етапу ІV Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України».
 
На черзі презентації "Нового старту" в регіонах України!
 
 
 
 
 
 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки