fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-03-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Хочеш мати те, що ніколи не мав? – Роби те, що ніколи не робив!

Пишу Вам, рухаючись у напрямку столиці, на швидкості 90 км на годину, і розумію, що це важливо, життєво необхідно… рухатися, рухатися вперед! І якщо ви, для себе усвідомили, що не готові бути статичною масою, то першочерговим напрямком вашого руху має стати візит на «Зимову Студреспубліку». Відвідини та всі активності республіканців для мене – дороговкази. Рік за роком, дорога в життя і в майбутнє торується  спільними зусиллями.

Щиро вдячна за можливість долучитися до руху позитивно заряджених часток, які несуть пасіонарну енергетику та позитивні зміни в українському суспільстві, й маю надію, що ефект синергії проявиться в діяльності Студреспубліки та головна мета нашої роботи – Україна в ТОП-20 розвинених країн світу — буде досягнута!

Невід’ємною з розвитком та Україною відчула себе саме після відвідин «ІІІ Зимової Студреспубліки», а згодом й ЗиСР-V. Я і до того займалася громадською діяльність, але змістовна усвідомлена діяльність розпочалася після переосмислення речей і процесів, що нас оточують, а головне розуміння необхідності стратегічно мислити, "купити квитки на автобус, а не йти до Києва пішки", тобто постійно нарощувати спеціальні знання та навики, підвищувати компетенції. Результати не змусили чекати – обєктивний аналіз чинників і змістовна робота дали свої плоди.

За 2 місяці, я отримала бажану і суспільно-корисну роботу – працюю фахівцем із патріотичного виховання та підтримки громадських ініціатив молоді. Ще через півроку, дякуючи Студреспубліці, ввійшла до складу дослідної групи, яка відвідала Республіку Австрія. Робоча поїздка по програмі «Молодь змінить Україну», виявилася надзвичайно корисною та мотиваційною. Того ж року була менеджером найкращого студентського проекту Полтавської області (за версією щорічного конкурсу «Молодь року») – регіонального етапу Міжнародної програми «Студентська республіка». Дякую організаторам, експертам та учасникам "Зимових Студреспублік". Ви — мій каталізатор. І вважаю своїм обов’язком поділитися з вами інформацію та запросити взяти участь у найочікуванішій і найінтелектуальнішій події року – «VI Зимовій Студреспубліці».

Хочеш мати те, що ніколи не мав? – Роби те, що ніколи не робив!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Бобир