fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-02-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Херсон

Херсонські три серця утворили республіканську «Стіну кохання»

«Стіна кохання» — з такою фразою активістки Студреспубліки Катерина Білоконь та Анастасія Бабієнко прийшли до керівництва ТРЦ «Фабрика». Звичайно, інтрига була гарантована і дозвіл на проведення республіканської акції у найпопулярнішому місці відпочинку всіх херсонців – отримано. І ось настав час підготовки: хтось малював, хтось вирізав, хтось клеїв, а хтось туфлі на підборах готував до свята. Загалом, усі були при справі!

З нетерпінням усі чекали Дня всіх закоханих, у який «Стіна кохання» почала наповнюватися любовними зізнаннями та побажаннями від херсонців. Кожен перехожий міг залишити побажання або зізнання у коханні на символічній «стіні» у вигляді серця, яких, до речі, спочатку було лише два, але завзяття  бажання містян брати участь в акції, змусило невідкладно реагувати республіканців і вже за декілька хвилин «Стіна кохання» поповнилась іще одним символом свята любові – додатковим серцем.

Отак, завдяки трьом серцям любові херсонська «Стіна кохання» наповнилася емоціями, переживаннями та, звичайно ж, словами кохання херсонців. Республіканці відмічають, що їм приємно було споглядати на закохані пари різного віку, які зі щасливими очима та посмішками на обличчі писали одне одному освідчення у коханні скріплюючи все поцілуночками. Дітлахи писали слова любові батькам, а ті, хто ще не знайшов своє кохання, слова любові присвячували Україні та, звичайно ж, Студреспубліці!

Весела атмосфера, святковий настрій і нотки кохання переповнювали республіканців, а згодом усіх тих, хто отримував суперові «валентинки» від гарних дівчат. Із впевненістю можу сказати, що дівчата з «валентинками» багатьом запам’ятались, адже херсонські республіканки не можуть не запам’ятатися!

Оргкомітет Херсонської «Студентської республіки» вітає всіх із Днем святого Валентина та висловлює подяку ТРЦ «Фабрика», страховій компанії Aegon і всім, хто допомагав в організації та проведенні акції «Стіна кохання».

Нехай у вашому житті живе любов: любов до ближнього, до батьків, дітей, до коханої людини та, звичайно, до Студреспубліки!

P.S. Під час проведення акції «Стіна кохання» до рядів республіканців приєдналися нові учасники, що підтверджує небайдужість українців та їх готовність до змін.

Цьогорічна «Стіна кохання» стала особливою для українців
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Бабієнко