fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-06-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Херсон

Херсон, обери СОБІ Студентську владу!

Херсон, обери СОБІ Студентську владу! Кожен рік на День молоді на мапі з’являється нове місто-держава. Свої кордони відчиняє унікальна студентська країна – Херсонська «Студентська республіка»!Цього року Студреспубліка проходитиме 25 червня в паркі ім.Леніна у м.Херсон Приходьте на свято молодості та драйву! На Вас чекають конкурси, публічні дебати на хвилюючі теми життя молоді, а головне – вибори Студентського мера та Студентського магістрату. Під час Студреспубліки буде обрано студентську владу Херсонщини. У дійстві приймають участь команди від вузів регіону.Студенти будуть моделювати життя в особливій країні Студреспубліці з власними кордонами, законами та спеціальними грошима, будуть мати свої паспорти, органи влади, виборчу комісію, бюлетені.
Херсонська Студреспубліка є регіональним етапом всеукраїнської Студреспубліки. Переможці поїдуть – на фінал до Криму, щоби там разом із переможцями Студреспубліки в інших регіонах обрати зі свого складу Студентського президента та парламент.Свято розпочнеться о 09.30 25 червня і буде безперервно тривати до 19.00


Організатором свята є Херсонська обласна організація Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Медіа-партнери – ТК «ТЕТ», «Радіо 5», «ЗаДіло». На Херсонщині проект реалізується за сприяння управління у справах молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, відділу у справах молоді та спорту Херсонського міського виконкому. Партнером «Студентської республіки» є молодіжний центр праці.За довідками звертайтеся до оргкомітету: тел.41-03-00, 45-57-48, ф.41-03-00, е-пошта ndlm@socioprostir.org.ua, контактна особа – заступник голови Херсонської обласної організації НДЛМ Євген Криницький.Для довідки: НДЛМ є ініціатором та головним організатором проведення Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Студентська республіка». Історія фестивалю розпочинається з 1998 р., а з 1999 р.


«Студреспубліка» здійснюється вже як всеукраїнський проект. З 2002 року проект підтримується Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. З 2004 року в Криму проводиться всеукраїнська фінальна частина проекту, де обираються Студентський парламент і президент. Через «Студентську республіку» пройшла більшість студентських лідерів країни.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Херсонської НДЛМ