fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
19-06-2009 / всі теми /  Харків

Харківська «Студентська республіка-2009»

26-27 червня 2009 року на базі відпочинку «Імпульс» (Зміївський р-н) за підтримки Міністерства України у справах молоді та спорту та за сприяння Управління у справах сім’ї та молоді Харківської обласної державної адміністрації відбудеться ХI Харківський регіональний мультифестиваль "Студентська республіка — 2009" — щорічний захід, що проводиться серед активу студентів вузів Харківської області.

Організаторами фестивалю виступають Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства України у справах молоді та спорту та Харківського обласного центру молоді при Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

В фестивалі беруть участь активні студенти всіх ВНЗ Харківської області. В рамках фестивалю команди презентуватимуть свій вуз, готуватимуть рекламні матеріали, братимуть участь у іграх і змаганнях, виборах студентського Магістрату, який представлятиме Харківську область на V Всеукраїнському фестивалі "Студентська республіка — 2009", що відбудеться у серпні поточного року з нагоди Святкування Дня Незалежності.

Подробиці на сайті www.kharkov.studrespublika.com
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Наталія Матвійчук