fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-07-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Харків

Харків в очікуванні нової Леді

31 липня в Харкові буде надзвичайно гаряче! Молодь Харкова з нетерпінням чекає загальнонаціональний конкурс краси особистості. А місцем проведення конкурсу «Перша Леді Харківщини» цього року було обрано нічний клуб «Місто».

Кажуть, що українські дівчата – найкрасивіші. З цим важко сперечатися, адже насправді так і є. 31 липня у  Харкові буде надзвичайно гаряче! Молодь Харкова з нетерпінням чекає загальнонаціональний конкурс краси особистості. Цього року місцем проведення конкурсу «Перша Леді» було обрано нічний клуб «Місто». Традиційно подібні конкурси краси викликають щирий інтерес як зі сторони учасниць, так і гостей свята.

Організатори обіцяють приємно шокувати гостей феєричним дійством, що подарують учасниці запрошеним. Кожна з конкурсанток має можливість довести, що українські дівчата славляться не тільки своєю красою, але також можуть пишатися розумом і різноманітними талантами. На конкурсі будуть  представленні найяскравіші студентки Харківщини. 12 претенденток будуть вражати своїм розумом, неповторною вродою, витонченим смаком і жіночністю. 

З кожною хвилиною цікавість гостей до події зростає. Поспішайте, ви ще маєте час аби придбати запрошення на чарівне свято юності та краси!


Деталі — https://vk.com/event74075118
Довідки: 063-388-97-75 — Джамал Корбань.

Партнери  заходу:

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Джамал Корбань