fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-06-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Харків

Харків теж святкує 15-річчя

З 22 по 23 червня 2013р. за підтримки Харківського обласного центру молоді на території бази відпочінку ім. Соїча проходитиме Харківський регіональний етап Міжнародної програми  «Студентська республіка».

Цього року Студреспубліка святкує своє 15-річчя та проходить під гаслом: «15 років для України!». Міжнародна програма «Студентська республіка» — найбільший захід для українського студентства, який збирає максимальну кількість молодих лідерів України. Тема цьогорічного мульти-фестивалю на рівні регіональних етапів: «Майбутнє: від мрії до реального плану дій». Регіональну програму складають не лише вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату, а й паралельне проведення мульти-фестивальної частиниконкурс краси «Перша Леді»«Квест»,«Студентська Мафія» «Фото-конкурс», «Битва вишів»«Нічна туса», також у рамках заходу буде проведено спортивно-журналістський проект «Республікада». Студреспубліка збирає активну молодь, поєднуючи в собі яскраве шоу та можливості для особистісного росту.

Деталі — http://vk.com/sr_kharkov

Онлайн-реєстрація — /net/ 

Довідки – (063)3889775 (Джамал Корбань)

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Джамал Корбань