fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
12-12-2011 / всі теми /  м. Київ

Гурт «С.К.А.Й.» святкує 10-річчя

Вітаємо наших друзів – вихідців із НДЛМ та учасників Студреспубліки із 10-річчям творчої кар’єри! 8 грудня в  київському клубі «Стерео плаза» був аншлаг, адже  відбувся  великий концерт–святкування з нагоди ювілею однієї з найяскравіших поп–рокових формацій України.

Нині вже є очевидним, що поряд iз «Другою рікою» та «Океаном Ельзи» «С.К.А.Й.» належить до грона найкращих поп–рокових команд країни. Про це свідчать не лише численні сольні концерти групи, незмінно високі місця у різноманітних хіт–парадах, але й активна громадянська позиція колективу. Втім про все по порядку…  

Клім розгледів і повірив

Їхній початок був типовим для багатьох рок–команд. Дебютували молоді тернополяни у 2001–му, багато концертували, успішно виступали на майданчиках найзначніших у ті часи фестивалів «Червона Рута», «Перлини сезону», «Таврійські ігри». Ще задовго до доленосної зустрічі з директором лейблу «Лавіна мюзік» Едуардом Клімом, хлопці вже мали в творчому активі чимало авторських пісень, які свідчили про цілком самобутнє обличчя групи. Едуард Клім розгледів це, побачивши живий виступ «Ская» у проекті «Свіжа кров» на каналі М–1. Тоді він і запропонував хлопцям стати їхнім продюсером. Першим помітним хітом молодої команди став трек «Тебе це може вбити». Пісня потрапила до гарячих ротацій на багатьох радіостанціях, а відзнятий на цю пісню кліп уже тривалий час живе у телепросторі. Дебютний альбом «Те, що треба» та однойменне відео молода аудиторія прихильників команди зустріла з великим ентузіазмом. Нові пісні «Як мене звати» та «Best друг» привертали увагу суспільства до кричущої проблеми поширення СНІДу в Україні і не могли пройти непоміченими — на ці композиції було відзнято відеокліпи, які сподобалися своєю щирістю і правдивістю. У листопаді 2007–го року на музичному ринку країни з’явився другий альбом групи під назвою «Планета Скай».

Початок великого шляху

Навесні 2008–го «С.К.А.Й.» отримує премію «Не попса», засновану радіостанцією «Джем ФМ». Лідер–вокаліст Олег Собчук став переможцем у номінації «Кращий вокаліст». Переможцем номінації «Кращий альбом року» була визнана платівка «Планета Скай». Тоді ж група вирушила у концертний тур 26–ма містами України разом з Юрієм Шевчуком iз «ДДТ» та «Братами Карамазовими». Тур було присвячено 1000–літтю хрещення Русі.

У 2009–му групу було вдруге нагороджено премією «Не попса» — цього разу за відеокліп «Подаруй світло».

Паралельно група бере участь у багатьох благодійних акціях — «Не будь байдужим», Студреспубліці, у турі за відбудову храмів «З вірою та любов’ю». У травні 2010–го хлопці стають лауреатами конкурсу «Фаворити успіху» в номінації «чоловічий гурт». Ще однією важливою подією у житті групи став вихід третього альбому «Знак оклику», який, по суті, представив нове, доросліше творче обличчя команди. Олег Собчук вважає, що перша десятирічка творчого життя групи «Скай» — це лише початок великого музичного шляху. Вони справді отримали підтримку публіки, мають своїх численних симпатиків, але ставляться до цього як до своєрідного авансу… Водночас для групи це відповідальний іспит на витривалість, який вони вже склали. Святкування цієї дати — це лише трамплін для нових звершень у майбутньому. Головне — вони готові для цього.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки