fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-01-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Чернігів

Гумор рветься на волю з «КуМЕДної бочки»

19 лютого о 19.00 відбудеться П’ятий ювілейний міжнародний фестиваль гумору "КуМедна бочка" в приміщені Обласного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка. Один із найстаріших КВН-фестивалів Чернігівщини запрошує на свято гумору та чудового настрою.

«Кумедна бочка» вперше була організована 13 жовтня 2007 року теперішньою командою Чернігівської Студреспубліки. Відтоді фестиваль став доброю традицією міста і відбувається вже п’ятий рік поспіль до Дня св. Валентина.

Як і в минулому році, переможці отримають «бочку грошей»— дерев’яну бочечку з солідною сумою грошей і право взяти участь у фінальній «Студентській республіці-2011», що відбудеться в серпні.

В цьому році у фестивалі приймуть участь команди з міст: Могильов, Таганрог, Донецьк, Скадовськ, Брянськ, Чернігів.

До речі, минулого року перемогу отримала команда з Білорусі. Хто ж переможе тепер? Підтримаємо Чернігівську команду?

Вартість квитків: 15,20 та 25 грн. Придбати можна в касах Драмтеатру, Центру «Вікторія-денс» (Шевченко, 11) та у розповсюджувачів за тел.: 093 624-26-79. Інформаційний партнер: chernigov.geometria.ru та chernigiv-quest.com Спонсори: ТРК "Мегацентр", Піца «Базис», Інтернет-магазин http://tbox24.com , мережа квіткових магазинів "Гранд флора", Нічний клуб "777", Центр танцю, фітнесу та дозвілля «Вікторія-денс».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Зевако