fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
03-12-2011 / всі теми /  м. Київ

Громадськість та влада Києва обговорили як їм краще співпрацювати

2 грудня 2011 року на базі оздоровчого табору «Лідер» у Пущі-Водиці за участі Київської Студреспубліки відбувся Форум «Платформа людяності», приурочений до Дня боротьби зі СНІДом (1 грудня), Міжнародного дня інвалідів (3 грудня) та Всесвітнього дня волонтерів (5 грудня).

З привітаннями учасників виступили: начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту — Володимир Вовк, Президент  Молодіжної громадської організації «Київський міський центр творчих ініціатив для дітей та молоді «Дельфін» Олена Скрипко та Голова Громадської ради з питань молодіжного руху при ГУССМС, співголова КМТО ВМГО «Студентська республіка» Людмила Рудкевич.


 

Участь у роботі Форуму взяли представники громадських організацій, районних соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, районних відділів у справах сім’ї, молоді та спорту м. Києва.


Проведення заходу дозволило не тільки обговорити результати впровадження проектів громадських організацій м. Києва, які отримали підтримку від Головного управління у справах сім‘ї, молоді та спорту у поточному році, а також навчити присутніх «налагоджувати комунікації» та «використовувати арт-технології в роботі з волонтерами». Головним стало те, що всі учасники Форуму мали можливість долучитися до процесу розробки пріоритетних напрямів діяльності молодіжних та дитячих громадських організацій м. Києва, які отримають фінансову підтримку у 2012 році з боку Головного управління у справах сім‘ї, молоді та спорту. Результатом роботи «Платформи» став лист–звернення до Головного управління у справах сім‘ї, молоді та спорту з  викладенням відповідних пропозицій, при цьому було прийнято рішення щодо розміщення його на сайті Головного управління з метою отримання пропозицій від організацій, що не змогли взяти участь у заході.


 

Організаторами Форуму були: Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської  міської державної адміністрації, Громадська рада з питань молодіжного руху при ГУССМС, Молодіжна громадська організація «Київський міський центр творчих ініціатив для дітей та молоді «Дельфін». 

Всі бажаючі можуть надсилати свої пропозиції для включення до вищезгаданого листа за електронною адресою: grada.gussms@gmail.com до 23 грудня ц.р.

Звернення до Головного управління у справах сім‘ї, молоді та спорту м. Києва додається [.doc]. 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Людмила Рудкевич