fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
25-11-2014 / всі теми /  м. Київ

Громадськість ініціює круглий стіл, де хоче почути звіт Булатова

28 листопада 2014р. об 11.00 за адресою: м. Київ, вул. Мельникова 83 "а", прямо на вулиці, біля входу до законного «Будинку молоді», який усупереч закону, так і не передали молодіжній громаді, відбудеться круглий стіл, під час якого очікується, що Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов прозвітує перед громадськістю за проведену роботу в якості міністра. Окрім цього молоді лідери розкажуть про критерії-вимоги стосовно кандидатури нового Міністра молоді. Також буде обговорено механізми передачі «Будинку молоді» його законним власникам – молодіжній громаді.

Організаторами круглого столу виступають Всеукраїнська рада молодіжних та дитячих громадських організацій «Український молодіжний форум» (об’єднує більше 70 молодіжних і дитячих громадських організацій національного рівня), ВМГО «Студентська республіка», ВДГО «Школа Безпеки» та Кадрова спілка молодих політиків і управлінців.

Активісти молодіжного громадського сектору вкрай незадоволені роботою Д.Булатова на посаді міністра, вважають стан молодіжної політики катастрофічним і просять депутатів і представників профільних державних установ втрутитись, а міністра прозвітувати за свою роботу в галузі молодіжної політики. Слід зазначити, що цього року вперше за всю історію існування міністерства мали місце судові спори з громадськими організаціями — активна молодь не погодилася з результатами проведеного конкурсу для фінансування проектів молодіжних і дитячих організацій. За результатами розгляду справи, умови проведення конкурсу були визнані неправомірними, громадськість виграла справу.

Щоб не повторювати помилок і не допустити призначення на посаду «молодіжного» міністра некомпетентної людини, далекої від сектору молоді та спорту, молодіжні лідери розробили критерії-вимоги, яким має відповідати наступний Міністр молоді та спорту України. Крім того, ведеться робота над розробкою програми розвитку молодіжної політики в Україні, якою активісти сподіваються поділитись із майбутнім міністром, щоб разом плідно працювати над її втіленням.

Зосереджуємо увагу на місці проведення круглого столу. Це буквально вулиця, майданчик перед входом до будівлі за адресою: вул. Мельникова 83 "а", де мав розташовуватися «Будинок молоді», але цього, усупереч багаторічним обіцянкам влади, так і не сталося. Фактом проведення заходу у мало пристосованому для цього місті ми хочемо привернути увагу до вирішення проблеми «Будинку молоді».

«Будинки молоді» існують у європейських державах, які зацікавлені в активному розвиткові молодіжної політики, питання давно відпрацьоване, але в Києві чиновники навмисне затягують передачу приміщення у законне управління молодіжної громади. Є інформація, що «смачне» приміщення хочуть передати тим, хто за це більше заплатить. Ми більше мовчати не можемо!

Представники молодіжних організацій звертаються до представників влади та громадянського суспільства підтримати ініціативу та своєю присутністю на круглому столі продемонструвати небайдужість до проблем молоді. Реєструйтеся: (067) 417 17 12, ksmpuinfo@ukr.net, Павло Гройсберг.

До участі в заході також запрошуються представники ЗМІ. Акредитація та питання за тел.: (097) 883 22 26, Віра Андріюк.

Прохання брати з собою каремати та термоси з чаєм!

Як добратися до місця проведення (карта):
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки