fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
22-04-2011 / всі теми /  м. Київ

Громадські активісти обговорили адмінреформу

Круглий стіл «Місце молодіжної політики в реалізації адміністративної реформи», під час якого виступив Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський, відбувся 21 квітня, у приміщенні комітетів Верховної Ради України, передає кореспондент ІА «Світ освіт».

На зустрічі були присутні: директор Департаменту молодіжної політики Ігор Хохич, Лідер ВМГО «Студентська республіка», керівник Секретаріату Українського молодіжного форуму Павло Вікнянський, керівник виконкому Спілки молодих державних службовців України Анатолій Половинець та ін.

Ігор Хохич розповів про сучасний стан реформування колишнього Міністерства сім’ї, молоді та спорту. Посадовець зазначив, що зараз ведеться робота над створенням державного органу (що займатиметься молодіжною політикою) та положення про функції державного органу.

Павло Вікнянський підкреслив, що активна громадськість, молоді лідери не мають бути осторонь процесу визначення механізму адміністрування молодіжної політики в державі: треба готувати пропозиції від громадських організацій щодо статусу державного органу, який має займатися молоддю. Лідер Студреспубліки зазначив, що досвід минулих років показує: час, коли існував спеціальний окремий департамент молодіжної політики з широкими повноваженнями, був чи не найбільш продуктивним у плані реалізації державної молодіжної політики.

Серед представників громадськості, які відвідали захід, також можна було побачити В.Крейденка, Р.Лелюка, Є.Щепетильникову, О.Нагурного, Д.Сінченка та ін.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олеся Люлька, ІА "Світ освіт"