fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
10-03-2010 / всі теми /  Чернігів

Гра-тренінг для студсамоврядування20 березня 2010 року Чернігівський обласний осередок ВМГО «Студентська республіка» проведе гру-тренінг «Формування оптимальної структури та механізмів ефективної діяльності органів студентського самоврядування».

Гра-тренінг відбудеться в приміщенні Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка за адресою вул. Гетьмана Полуботка 53. Початок о 10-00 (актова зала).

Під час гри відбувається моделювання діяльності органів студсамоврядування, діючих на території області. Учасники гри спробують віднайти механізми вирішення проблем студентів та молоді в напрямках освіти, дозвілля, працевлаштування та ін. Це дозволяє гравцям на собі відчути всі процеси, які проходять в середині вишів  з різних точок зору, наприклад звичайного студента, голови або члена студради, громадського діяча. Також під час гри буде проведений ряд тренінгів: діловодство, громадський моніторинг, побудову команди та ін. Доля молоді залежить саме від гравців. Тому важливою є активна позиція кожного.

Для участі у тренінгу, необхідно заповнити анкету.

Заповнену анкету потрібно надіслати на respublika.cn@gmail.com до 20-00 години 18 березня 2010р.

Організатори залишають за собою право конкурсного відбору учасників. Про результати відбору кожного з учасників буде повідомлено 19 лютого.

Участь у тренінгу коштує 20 грн. Ці кошти йдуть на оплату канцелярії та кава-брейку.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Зевако