fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
08-12-2009 / всі теми /  Світ

Жириновський тепер також студреспубліканець

 

4 грудня під час зустрічі учасників московської конференції "Роль молоді в російсько-українських відносинах" у залі нарад фракції ЛДПР Держдуми Росії лідер Студреспубліки Павло Вікнянський урочисто вручив футболку Студреспубліки-2009 одному з найяскравіших політиків світу — заступнику голови Держдуми Росії, голові Ліберально-демократичної партії Росії Владіміру Вольфовичу Жириновському.
 
Жириновський щиро відповів на всі питання учасників зустрічі, подискутував з українцями і доніс до присутніх позицію ЛДПР щодо українсько-російських відносин, ситуації в світі та внутрішній політиці Росії. Зустріч була дуже цікавою та жвавою.
 
Під час неї Павло Вікнянський під оплески учасників зустрічі вручив Жириновському футболку Студреспубліки зі словами: "У знак дружби України та Росії". На це Владімір Вольфович відповів тим, що примірив футболку на себе і пожартував: "Треба розмір не XL, а XХL, адже Росія дуже велика".
 
Учасники конференції, яка проходила протягом 3-4 грудня 2009р. на базі легендарного університету "МГІМО", також мали змогу зустрітися та змістовно поспілкуватися у приміщенні Державної Думи Федеральних зборів Російської Федерації з провідниками інших опозиційних сил Росії — лідером КПРФ Геннадієм Зюґановим і керівником фракції "Справедлива Росія" Ніколаєм Лєвічевим.
 
Фото:  ВМГО "Студентська республіка" та прес-служба ЛДПРПідпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ВМГО "Студентська республіка"