fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
11-11-2010 / всі теми /  Україна

Герої нашого часу

Плідна діяльність кожної людини заслуговує на визнання та винагороду!

   Прекрасна вісімка! Такий символ цьогорічного конкурсу. Саме стільки прикольних мультяшних героїв, які уособлюють номінації конкурсу «Кращий студент України», зображено на його плакаті. Всі вони такі суперові: яскраві, сучасні та «модні герої нашого часу», справді, кращі, як і учасники конкурсу! Спробуй – реєструйся!

Ні на хвилину не перестає працювати онлайн-реєстрація на сайті Студреспубліки. В конкурсі беруть участь студенти з усієї України, адже, такого роду можливість, а саме, участь одному з найбільш масштабних конкурсів країни, випадає доволі рідко, тому проґавити її просто «тупо».

          Вже зовсім незабаром ми дізнаємося імена, кращих серед кращих із усіх куточків України.

Тож у Тебе ще є час поборотися за звання кращого студента свого регіону. Не зволікай, адже все що тобі потрібно, це лише пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки! 

Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський у програмі на радіо «Ера» дав роз’яснення стосовно специфіки участі в конкурсі «Кращий студент України» цього року:

             «Для того, щоб взяти участь, треба дуже мало: просто зайти на сайт Студреспубліки, заповнити нескладну форму реєстрації, мати бажання бути в чомусь кращим за інших і обрати якусь із номінацій конкурсу. Номінації, на нашу думку та думку експертів, як раз відповідають галузям, в яких українці і зараз, і в майбутньому досягатимуть успіху. Проте певні зусилля треба все-таки докласти, бо передбачений конкурс спеціальних есе, де має бути досить суттєва грошова винагорода».

Тож, нагадуємо, що окремо буде відзначено краще есе на тему: «Глобалізація і націоналізм — український вимір», а також ті представники студентської молоді, котрі досягли визначних результатів в аналітиці, громадській діяльності, науці, спорті, дизайні, медіа та програмуванні. Переможці вищезазначених номінацій визначатимуться експертами-визнаними фахівцями відповідних галузей і представлятимуть свій регіон на фіналі конкурсу, що відбудеться у квітні 2011 року.

Ми поцікавилися як саме проходить підготовка до конкурсу у деяких регіонах:

Дар’я Давидова (АР Крим): "Кращий студент України" (2010) Crimea Style. Ну что ж? Подготовка к нему началась с возмущения крымских студентов по поводу очередных нововведений — эссе и онлайнрегистрации, немножко запутало всех большее количество номинаций. Непосредственно конкурс будет проходить 25 ноября на базе Дома культуры Крымского государственного медицинского университета. Очень радует количество участников в этом году. По предварительным заявкам в этом году на титул «Лучшего студента» собираются претендовать студенты из Ялты, Феодосии и даже Керчи."

Руслан Хасанов (м. Київ) розповідає, що підведення підсумків регіонального етапу конкурсу «Кращий студент України» планувалося на 17 листопада: "Та ситуація складається така, що багато бажаючих не встигають вчасно зареєструватися. За таких обставин оргкомітет вирішив, що дату проведення буде перенесено на грудень, а реєстрацію продовжено як мінімум до кінця листопаду".

Що з цього приводу думають у всеукраїнському оргкомітеті нам розповіла Тетяна Подворна (національний координатор): «Незабаром відбудеться старт регіональних конкурсів "Кращий студент України"! Дійсно, ми хвилюємося за кожен регіон, де проходить підготовка, намагаємось максимально допомогти щоб все відбулось на найвищому рівні. З середини листопада Україною пронесеться хвиля най-най-найкрутішого осіннього конкурсу для молоді — "Кращий студент України"! Загалом, підготовка проходить спокійно, є звичайно багато питань, адже справа це нелегка. Там, де над конкурсом працюють студреспубліканці з чималим досвідом, все йде як по маслу, а регіони, де лише сходять «зірки» Студреспубліки — відчувається свіжий подих та міцна хватка!». 
           Ти – саме той, на кого ми чекаємо!  

За довідками звертайтеся до координаторів у вашому регіоні, а також до представників національної команди:

Ольги Коваленко (по організаційних питаннях): (097) 622-07-87, (044) 529-13-75;
Тетяни Подворної (по творчих питаннях): (068) 444-70-18;
Крістіни Жулай (із питань медіа, спонсорства та брендінгу): (097) 925-27-67, brand-manager@studrespublika.com

* * *

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України.
За підтримки: МSІ, Kaspersky, Empik.
Інформаційні партнери: gazeta.ua, tut.ua, газета “Молодь України”, ISIC, УАСС.
Нагороду за есе надає Микола Плав’юк, Голова ОУН і Голова Правління Фундації ім. О.Ольжича. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Крістіна Жулай