fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-10-2011 / всі теми /  Україна

GMC Junior — всеукраїнський проект для активної молоді!

 119 презентацій і тисячі учасників по всій Україні.

Кращі ВНЗ країни вже приєдналися до проекту, першими зареєструвавши команди. Завдяки активному сприянню адміністрації ВНЗ при підготовці презентацій, студенти отримують можливість стати частиною глобального інноваційного освітнього проекту.

80 презентацій у рамках промо-турів GMC Junior з успіхом відбулися у Львові, Чернівцях, Тернополі, Кам’янці-Подільському, Вінниці, Житомирі, Дніпропетровську, Харкові, Ірпіні, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, Чернігові, Сумах, Херсоні, Луганську, Києві.
У сезоні 2011/2012 Україна очікує рекордна кількість учасників GMC Junior.Організатори продовжили остаточний термін реєстрації команд до 1-го листопада.
Кожен студент 3-5 курсів ВНЗ Україна може безкоштовно зареєструвати свою команду і взяти участь у проекті на сайті www.gmc.in.ua
Global Management Challenge Junior реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
Партнери GMC Junior підготували призи кращим командам.

Участь у проекті дає можливість:

— Відчути реалії конкурентної боротьби в бізнесі

— Застосувати свої знання на практиці й одержати нові

— Визначитися в професійному виборі

— Познайомитися з ТОП — менеджерами і власниками найбільших компанійУкраїни

— Отримати перспективну роботу

— Отримати унікальний досвід управління великою компанією

Довідка:

Global Management Challenge — найбільше в світі змагання зі стратегічного управління компанією для менеджерів середньої та вищої ланки (www.worldgmc.com)
Ідея його створення належить професору Португальської школи бізнесу Луїсу Алвес Коста. Модель фірми в змаганні значною мірою відповідає реальному бізнесу, а рішення, прийняті командами, впливають не тільки на їхні віртуальні фірми, але і на стан справ на ринку в цілому. За 30 років існування в змаганні взяло участь понад 400 000 менеджерів середньої та вищої ланки. Щорічно за звання кращої управлінської команди борються понад 20 000 учасників з усього світу.

Реєстрація:

Зареєструвати команду необхідно на сайті проекту www.gmc.in.uaдо 1.11.2011

Змагання проходить через Інтернет.

Участь безкоштовна.

Наші партнери:

Ernst & Young, OTP Bank, Мані на кармані, Microsoft, Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ), Profiles International, інноваційний прорив, WhatPeopleNeed, Ex.ua, Завтра.UA, газета «Сегодня», Студреспубліка, Всеукраїнска студентська рада (ВСР), Українська асоціація студентських самоврядування, RIA, Київський обласний молодіжний центр, ДемАльянс, Освітній портал, Оsvita.ua, Оpenstudy, Гурт, AIESEC, РОБОТА І НАВЧАННЯ, OpenStudy, фрі, Щоденна газета «20 хвилин», тижневик «Всім », Сучасна освіта, UNISTUDY, StudNews, De-Facto, SMM Cult, Школа Рекламних технологiй, Сучасна Молодіжна студентська, Управління у справах сім’ї та молоді, Фундація регіональніх ініціатів, Студентська Рада, Новий погляд, Smart People, Український молодіжний центр, Events.te.ua, єдине студентство, Stud-times, Наукове Товариство Студентів та Аспірантів, KNEU CASE CLUB, Futurafia, МЦ «Форум»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки