fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-04-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Фото-конкурс і фото-виставка: «Україна моєї мрії»

Повернемося в прекрасне літо-2012. Одним із важливих суб-фестивалей на минулорічному фіналі Студреспубліки був фото-конкурс, який складався з двох етапів: домашньої заготовки та безпосередньо самої роботи під час проекту.

Цього року фото-конкурс проводився під назвою «Україна моєї мрії». Назва дуже символічна, ідентична темі всієї Студреспубліки-2012. Цікавість конкурсу була в тому, що він відбувався в 2 етапи:

1-й – всім зареєстрованим учасникам потрібно було зробити 6 домашніх фото (3 з них — на регіональному етапі Студреспубліки). Далі з цих фотографій створено фото-виставку на тему «Україна моєї мрії», яка радувала око всіх жителів Студреспубліки протягом двох днів. Переможцем фото-виставки став Віталій Мостовий із Чернівців.

2-й – учасники суб-фестивалю продовжили поповнювати свій фотоальбом під час проведення самого фіналу Студреспубліки. Виконували певні фото-завдання конкурсу. Переможницею самого конкурсу стала Юлія Мануйленко з Дніпропетровська.

Незважаючи на те, що переможців визначено лише двох, всі учасники змогли проявити свій талант вдосталь і випробувати власні сили на повну. Адже Студреспубліка надає таку можливість по-максимуму.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк