fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
28-07-2009 / всі теми /  Україна

Фото-конкурс «Спалах емоцій»

Протягом трьох днів в Криму, під Євпаторією, у рамках “Студентської республіки” буде проходити динамічний і цікавий фото-конкурс.

Перед тим учасники активно заповнюють анкети і відправляють свої деякі цікаві, на їхню думку, роботи на електрону адресу: inga_shakaryan@ukr.net. Таким чином, заочно будемо знайомі!

Завдання учасники конкурсу отримують кожен день: зранку отримали завдання, отримали консультацію (при потребі) — ввечері здали свої роботи (ніяких робіт з архіву, ніякого фото-шопу, тільки живий матеріал), авторитетне журі переглядає роботи і обирає кращі. І так наступні два дні: на вас чекає спекотне фото-полювання («менше банальної стрілянини»).

У фінал попадають живі, яскраві і кращі з кращих робіт. Роботи, які достойні попасти на виставку «Студентська республіка», яка пройде у всіх обласних центрах України. Два тижні буде приймати виставку кожен регіон. Ваші фото побачить вся Україна! Ваше ім’я почує Вся Україна! Про вас буде говорити вся Україна! 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Інга Шакарян