fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
25-07-2010 / всі теми /  Україна

Фото-конкурс «Спалах емоцій» у рамках фіналу Студреспубліки-2010
Міжнародна програма «Студентська республіка-2010» — велика подія для молоді всієї країни та звісно не зможе обійтись без вас, фотографи! Тому і проводиться вдруге суб-фестиваль «Спалах емоцій» для всіх папараці та просто для шанувальників фотомистецтва. Зроби своє літо особливим. Візьми участь у триденному фото-конкурсі «Спалах емоцій». 

Саме наприкінці серпня на Міжнародному етапі «Студентської республіки-2010» ви зможете прийняти участь не лише у майстер- класі та фото- пленері. Для вас буде вперше проведено драйвовий фото-крос з цікавими завданнями, адже тема «Студентської республіки-2010» — Ідеологія майбутнього. Переможців визначатиме спеціальне журі за участі фотографів України. Критерії, за якими оцінюється фото: художність ідея та техніка виконання.

Ти уявляєш як можна зобразити майбутнє, використовуючи фотоапарат, у тебе є креативні ідеї та ти любиш свою країну? Тоді відправляй анкети (знаходяться на сторінці фото –конкурсу) до 10 серпня на електронну адресу rylezfoto@yandex.ru разом з своїми фото — роботи (від 8 прим.) в електронному вигляді (e-mail, фото-сайт, окремий сервер). Бажано, щоб 4 з них були зроблені на регіональному етапі Студреспубліки — 2010 або зроблені під час регіонального суб-фестивалю фотоконкурсу, темою якого є «Місто майбутнього».

Права і обов’язки фотографа:

— Дотримуватись авторських прав

— Не надсилати фото з низькою якістю 

— Дотримуватись звичайних норм етики

Детальна інформація
Обговорення

 

Якщо виникають питання, то звертайтесь до нас, кураторів:
Лисенко Дмитро: 050 76 73 442; 093 921 59 40, rylezfoto@yandex.ru
Маргарита Дандерфер : 0630213396, margarita.danderfer@gmail.com

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Маргарита Дандерфер