fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
25-04-2010 / всі теми /  м. Київ

Форум «Новітній інтелект України» відбувся у Києві23 квітня 2010 року у приміщенні Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова пройшов Національний молодіжний  форум «Новітній інтелект України», де Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський виступив з доповіддю.

 

Форум є завершальним етапом Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України», який вже вчетверте проводить Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000». Форум було ініційовано з метою публічного обговорення стану формування національної системи підтримки інтелектуальної обдарованої молоді.


У роботі Форуму взяли участь Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, народний депутат України Леся Оробець,
ректор Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Віктор Андрущенко, Лідер ВМГО "Студентська республіка" Павло Вікнянський, Голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко, а також учасники і переможці конкурсу «Новітній інтелект України», представники державної і місцевої влади, Академії педагогічних наук України, освітянської спільноти, громадських установ, бізнес-структур.

«Ми не влаштовуємо інтелектуальних змагань. Ми орієнтуємось на обдарованих молодих людей, які не тільки розуміють суспільні проблеми, не тільки пропонують шляхи вирішення цих проблем, але і хочуть брати активну участь у їх вирішенні» – сказала, звертаючись до присутніх, пані Катерина Ющенко.


Учасники та гості форуму взяли участь у дискусії на тему: «Як сформувати ефективний механізм суспільної підтримки інтелектуально обдарованої молоді».

Також пройшли презентації державних програм, громадських та соціальних проектів, спрямованих на підтримку обдарованої молоді. Зокрема, Павло Вікнянський виступив із доповіддю “Діяльнісні проекти — новий старт для України та її молоді. Досвід Студреспубліки”, в рамках якої презентував другий всеукраїнський проект “Новий старт. Стратегія-2050 для України”. Вікнянський підкреслив: єдина альтернатива інфантильним ілюзіям, дефіциту справжніх фахівців, еміграційним настроям і соціальній пасивності молоді — участь у реальних проектах, тобто діяльність, праця. Студреспубліка в цьому контексті є платформою розвитку, що об’єднує не лише активну і небайдужу молодь, але і представників різних поколінь.


У другій частині заходу відбулася Урочиста церемонія нагородження переможців ІV Всеукраїнського молодіжного конкурсу  «Новітній інтелект України».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами www.novi.org.ua