fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
04-07-2009 / всі теми /  Полтава

Флешмоб по-полтавськи

Ще не встигла "Студентська республіка" відкрити свої двері, як вже студентство поринуло у вир флеш-мобу.

Мульти-фест «Флешмоб» цього разу полтавські організатори провели в Корпусному парку за день до самої «Республіки» — 2 липня. Сам моб не був класичним, заздалегідь розроблений сценарій відбивав події Полтавської битви. В ігровому форматі учасники "Студентської республіки" перервали наміри російської, шведської та української сторони вступити у бій. Коли три колони студентів, сценічно переодягнених у воїнів Росії, України та Швеції наближалися до центру парку задля бою, в останній момент з’явилися люди, переодягнені в футболки "Студентської республіки" і стали на заваді їх намірів.

В кінці всі учасники, а це здебільшого студенти Полтавської аграрної академії та Університету споживчої кооперації України, об’єдналися в велику групу і виголосили гасла миру.

Такий сценарій є символічним, адже мирне об’єднання людей з різними поглядами – головне завдання як мобу, так і самої Студреспубліки.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дарья Розумняк