fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-08-2010 / всі теми /  Україна

Фінальна Студреспубліка у Криму розкриє ідеологію майбутньогоМіжнародна програма “Студентська республіка” — наймасштабніший мульти-фестиваль для молоді, єдиний і феноменальний місток між студентами, потужними експертами і прогресивними політиками, відбудеться 20-24 серпня у Криму (м.Євпаторія, сел.Заозерне, місто розваг “Фотон”).

Три етапи Студреспубліки-2010: вишівський, регіональний та всеукраїнський.

Перші етапи уже відбулися на рівні кожного регіону України. Характерно, що темою регіональних Студреспублік стало “Місто майбутнього”, тобто яким має бути, наприклад, Миколаїв, Київ чи Хмельницький через 10-20 років.

У продовження регіональних етапів, до Дня незалежності відбудеться наймасштабніший фінал унікального мульти-фестивалю. Минулоріч активними учасниками на рівні всіх етапів стали понад 100 тис. найрозумніших лідерів, перед усім молодих, із усієї України.

Міжнародна програма реалізовується у форматі створення власної діючої моделі країни та її відповідними установами і правилами, традиціями. Країна Студреспубліка має свої закони, органи влади, територію, валюту і всі інші атрибути справжньої держави.

Цьогоріч 2000 учасників фінальної організаційно-діяльнісної гри, довкола якої відбуватимуться усі події мульти-фестивалю, конструюватимуть ідеологію майбутнього України та світу.

Фінансово-економічна криза довела, що «стара система» світоустрою не працює і світ, а Україна зокрема, перебувають на стадії пошуку нових смислів і пост-ідеологій. Для організаторів тема ідеології майбутнього постала найбільш гостро навесні цього року, після проведення проекту “Новий старт. Стратегія-2050 для України”. Результати його показали, що Студреспубліка — той унікальний майданчик для діалогу, де народжуються геніальні думки, креативні ідеї, несподівані пропозиції, а учасники обговорення не бояться дивитися у майбутнє та будувати далекоглядні плани для себе і своєї країни.

У рамках фіналу Студреспубліки-2010 відбудеться цикл "круглих столів", майстер-класів та тренінгів від провідних експертів  і прогресивних політиків України та закордону, серед яких: Олександр Бланк, Кость Бондаренко, Сергій Дацюк, Андрій Окара,  Максим Шевченко, Сергій Градіровський, Юрій Ліпчевський, Євген Копатько, Олексій Гарань, Олександр Лозовицький, Михайло Агранат, Віктор Кривенко, Михайло Мінаков, Олександр Ктиторчук, Михайло Притула, Ігор Шевченко та багато ін.

Під час проведення фінальної Студреспубліки буде задіяно найсучасніші форми комунікації та електронного управління.

Висвітлення Міжнародної програми забезпечать журналісти провідних всеукраїнських, регіональних та закордонних ЗМІ, які братимуть активну участь у мульти-фестивалі в рамках прес-туру.

Реєстрація ТУТ

Контакти зі ЗМІ:

Дар’я Бурік, бренд-менеджер ВМГО "Студентська республіка"

тел./факс.: 0 44 529 1375

тел./моб.: 0 50 425 1979

icq: 489 75 65 94

Skype: darik_burik

E-mail: brand-manager@studrespublika.com

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки