fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
23-03-2010 / всі теми /  м. Київ

Фіналізація змін до Статуту УМФ

Запрошуємо вас на останнє відкрите засідання Статутної комісії Українського молодіжного форуму (УМФ).  

Засідання відбудеться у середу, 24 березня 2010 року, з 16.00 до 18.00, за адресою: м.Київ, вул. Десятинна 14, к. 319 (Мінсім’ямолодьспорт).
 
Метою зустрічі стане фіналізація проекту змін до статуту Українського молодіжного форуму.
 
 Реєструйтеся, будь ласка, за e-mail: ukrmolforum@gmail.com за наступною формою:
 
ПІБ
Назва організації, посада
Телефон
E-mail
 
 
 
 
 
У додатку дивіться порівняльну таблицю до проекту змін до нового статуту УМФ, враховуючи рішення минулих засідань Статутної комісії УМФ, деякі пропозиції від В.Виговського.
 
Довідково:
 
19 березня 2008р. під час V засідання Ради Українського молодіжного форуму (УМФ) за ініціативи більше десяти всеукраїнських молодіжних громадських організацій і спілок, які є прямими або опосередкованими членами УМФ, було створено Статутну комісію УМФ.
 
У подальшому Статутною комісією був напрацьований алгоритм інтеграції української молоді до європейських молодіжних структур і перекладений із англійської Статут Європейського молодіжного форуму, презентовані під час засідання Клубу молодих політиків у Києві 16 листопада 2009р., організованого ВМГО "Українська Cтудентська Cпілка" та ВМГО "Студентська республіка" за підтримки регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі.
 
Згодом було проведено два відкритих засідання Статутної комісії УМФ за участі представників загалом близько 50 різних ВМГО, експертів тощо.
 
 
Порівняльна таблиця змін до статуту УМФ > > >
 
Пропозиції В. Виговського щодо змін до статуту УМФ > > >Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служби УСС і Студреспубліки