fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
15-12-2011 / всі теми /  м. Київ

Фінал наймасштабнішого студентського турніру зі Scrabble

19 грудня 2011 року з 16.30 київський клуб «Sorry Бабушка» прийматиме ТОП-40 команд найбільшого турніру з настільної інтелектуальної гри «Scrabble» серед київських студентів. Цього феєричного вечора відбудеться ¼ фіналу, півфінал та фінал Турніру. Буде визначено три команди-переможця, що отримають цінні призи від інтелектуального партнеру турніру PocketBook та інноваційного партнеру – мережі магазинів цифрових рішень MOYO:

за 1 місце – 4 планшети PocketBook A 10";

за 2 місце – 4 електронні книжки PocketBook Pro 902;

за 3 місце – 4 сертифікати на 500 грн. для придбання техніки у мережі магазинів цифрових рішень MOYO.

Вболівальники та гості фінальних ігор також не будуть сумувати – для них відбуватимуться веселі конкурси. А також кожен бажаючий зможе випробувати свою кмітливість та словниковий запас, зігравши у Scrabble.

 І Студентський турнір зі «Scrabble», в рамках якого 10 000 студентів змагались за звання найрозумніших, накреативніших та найшвидших знавців української мови, відбувався з 14 листопада по 14 грудня 2011 року в м. Києві.

Ігри проходили на базі провідних університетів Києва: КНУ ім. Шевченко, КНЕУ ім.Вадима Гетьмана, КНЛУ, НАУ, НПУ ім. Драгоманова, НТУУ «КПІ», ВМУРЛ «Україна» та інших.

Взяти участь у Турнірі міг студент будь-якого вищого навчального закладу І-ІV рівнів акредитації, зібравши команду з 4-х учасників та зареєструвавшись на сайті http://playcafe.com.ua/.

 Scrabble, культова гра мільйонів, випробовує на міцність українське студентство. Учасники турніру доводять, що Студент – це розумна, інтелігента особистість, яка знає та поважає рідну мову, а також вміє весело проводити час. Адже українська молодь знає, що «Розумним – бути вигідно!».

Організаторами Турніру зі Scrabble виступають: Playcafe, Business. People, SMM Group.

Про деталі проведення турнірів в ВУЗах ти можеш дізнатися на сайтах наших інформаційних партнерів: освітніх порталах Parta.ua, Osvita.org.ua, Careerguide, Growth.in.ua, освітній компанії Studentland; молодіжних партнерах JCI Youth, Студреспубліка, портал Student.pp.ua, Студентська рада університету ДУІКТ, Молодіжна Альтернатива; інформаційних порталах Most.ua, ПЛАТФОРМА, Укрінформ, Репортер Житомира, Інфопортал, Актуальна правда

.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Аліна Шехоткіна