fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-09-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Фестиваль сучасної музики The Best DJ’s UA , у рамках міжнародного мульти-фестивалю «Студентська Республіка 2008».

З 28 по 30 серпня для всіх студреспубліканців відбудеться DJ парад The Best DJ’s UA

Подібні DJ паради пройшли  майже у всіх містах України в рамках проведення регіональних Студ республік. В кожному місті було відібрано самих достойних DJ. Саме вони будуть представляти свій регіон на Всеукраїнському DJ параді  в Криму. Запрошуємо всіх прихильників електронної музики і просто бажаючих відчути атмосферу справжнього свята.

DJ парад буде проходити на центральній сцені Студентської республіки. Протягом 3х ночей кожен з DJ в назначений час буде мати можливість продемонструвати всю свою майстерність і викликати  у всіх присутніх бажання проголосувати за нього. Формат голосування буде оголошений на СР. Це допоможе оцінити таланти DJ і обрати кращого. Усі учасники отримають дипломи учасників, а кращі – подарунки.

Серед учасників DJ параду Dj Udjin- Луганськ, Dj DaNieL`- Чернігів, Dj Dreamer – Чернігів, DJ Animal – Днепропетровск, а також DJ з Тернополя, Донецька, Харкова, Вінниці та інших міст.

Особливим подарунком для всіх студреспубліканців буде виступи резидентів  KISS FM — Dj Tokyo, Dj Xeon, Dj Tagir, Dj Artem Nebа.
Кожної ночі  вони будуть дарувати нам музику майбутнього 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Огородник Елена