fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-08-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Фестиваль сучасної музики The Best DJ’s UA у рамках “Нічної туси”

Кожної ночі з 28 по 30 серпня для всіх студреспубліканців відбудеться DJ- парад The Best DJ’s UA. Відпочивайте у режимі нон-стоп!

Подібні DJ-паради пройшли у багатьох містах України в рамках проведення регіональних Студреспублік. У кожному місті було відібрано самих достойних DJ. Саме вони будуть представляти свій регіон на Всеукраїнському DJ-параді на мисі Тарханкут в Криму. Запрошуємо всіх прихильників електронної музики і просто бажаючих відчути атмосферу справжнього свята.

DJ-парад буде проходити на великій сцені “Студентської республіки”. Протягом 3-х ночей кожен із DJ в назначений час буде мати можливість продемонструвати всю свою майстерність і викликати у всіх присутніх бажання проголосувати за нього. Формат голосування буде оголошений на СР. Це допоможе оцінити таланти DJ і обрати кращого. Всі учасники отримають спеціальні сертифікати, а кращі – подарунки.

Серед учасників DJ параду: DJ Udjin-Луганськ, DJ DaNieL`- Чернігів, DJ Dreamer – Чернігів, DJ Animal – Днепропетровск, а також DJ-ї з Тернополя, Донецька, Харкова, Вінниці й інших міст.

Особливим подарунком для всіх студреспубліканців мають бути виступи модних резидентів  радіо KISS FM — DJ Tokyo, DJ Xeon, DJ Tagir, DJ Artem Nebа.  Кожної ночі  вони будуть дарувати нам драйвову музику майбутнього.

Зірки загоряються вночі від енергетики наших сердець!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Огородник