fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-08-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Фестиваль інтелектуальних ігор на Студреспубліці

Інтелектуальні ігри є одним із популярних і поширених засобів дозвілля сучасної молоді. Історія інтелектуальних ігор починається з 70-х років минулого століття, коли Володимир Ворошилов розробив перше інтелектуальне шоу радянського телебачення – «Що? Де? Коли?».

З часом елітарне теле-шоу набрало великої популярності в народі, з’явилася спортивна версія гри. На сьогодні в «Що? Де? Коли?» та інші різновиди інтелектуальних ігор «Брейн-ринг», «Своя гра» тощо, грають десятки тисяч людей по всьому світу.    

Фестиваль інтелектуальних ігор на мульти-фестивалі «Студентська республіка» проводиться в другий раз. Першого разу переможцем фестивалю стала команда з Одеси «Бу-га-га». 

Основною метою фестивалю є культивація серед студентів ідей інтелектуальних ігор як дієвого засобу всебічного та гармонійного розвитку людини. Інтелектуальні ігри сприяють виробленню в учасників навичок креативного мислення, ментальної реакції, творчого підходу до вирішення поставлених проблем. До того ж, регулярна участь в інтелектуальних іграх підвищує обсяг всебічних знань студентів, що позитивно впливає на діяльність людини у всіх сферах життя.

Фінал 10-го ювілейного мульти-фестивалю «Студентська республіка» відбудеться з 28 по 30 серпня 2008р. в Криму, на узбережжі Чорного моря — мис Тарханкут, с. Оленівка, санаторій «Сонячна долина». Студреспубліка є наймасовішим студентським проектом в Україні. Докладно — www.studrespublika.com
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олег Тарасенко