fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
01-09-2008 / всі теми /  Україна

ФОНД «OPEN UKRAINE» СТВОРЮЄ ПРОСТІР ДЛЯ РОЗВИТКУ ІДЕЙ МОЛОДІ З РЕГІОНІВ УКРАЇНИФонд «Open Ukraine» оголошує про початок програми підтримки та сприяння суспільному визнанню успішних молодих людей, які вже сьогодні змінюють  країну на краще.

Фонд «Open Ukraine» вірить, що кадровий голод та брак свіжих ідей у суспільстві пов’язані з відсутністю системного пошуку небайдужих та яскравих молодих фахівців. У кожній області, в кожному місті є люди які намагаються працювати по-новому та приносити користь громаді. Саме таких людей, які працюють у бізнесі, організаціях третього сектору, культурній галузі, органах місцевого самоврядування та інших сферах об’єднуватиме програма.

 

Учасники програми зможуть:

• Розширити вплив власних рішень та ідей і презентувати свої проекти громадськості на національному рівні, розробити на їх основі рекомендації, які дозволять використати їхній досвід у інших регіонах;

• Отримати можливості для фахового розвитку – через спеціально організовані навчальні програми, персональні гранти (до 25 тис. гривень), стажування та тренінги за кордоном і в Україні, майстер-класи від представників Наглядової ради програми;

• Обмінятись досвідом та практиками з колегами з України та з-за кордону.

Налагодити нові контакти з колегами з-за кордону.

 

Фонд «Open Ukraine» закликає надсилати інформацію про людей, які заслуговують на суспільне визнання завдяки своїй роботі і потребують фахової підтримки.

 

Для того, щоб номінувати особу до участі в програмі, необхідно заповнити спеціальну форму, доступну на веб-сайті фонду (http://www.openukraine.org/ua/programs/young-generations/), та надіслати її на адресу:

space@openukraine.org

Вул. Чапаєва, 10, оф.3, Київ, 01030

тел./факс: 380-44-235-5298,234-5380

 

Подання до участі в проекті може здійснювати будь-яка організація: підприємства, об’єднання громадян, навчальні заклади, медіа, органи влади та органи місцевого самоврядування.

На основі отриманих подань Наглядова рада програми «Простір Змін» визначить

50 яскравих, неординарних та успішних молодих людей віком від 20 до 35

років,(по 2 з кожного регіону країни), які стануть учасниками цьогорічної Програми.

 

Взяти участь у конкурсі можуть усі, хто:

• досягнув  помітних результатів впровадження проектів та інноваційних ідей

• реалізував проекти, що приносять реальну користь місцевій громаді

 

У жовтні  2008 року відбудеться конференція переможців Програми, де організатори програми визначать потреби учасників та запропонують можливості для тренінгів, навчання та персонального розвитку. Учасники також зможуть ознайомитися з умовами отримання індивідуальних грантів та зустрінуться з молодими лідерами з інших країн.

Кінцевий термін подачі заявки: 15 вересня 2008 року

 

 

 

ПРО ФОНД:

Open Ukraine — міжнародний благодійний фонд, заснований у липні 2007 року з ініціативи Арсенія Яценюка та Збіґнева Джимали для зміцнення авторитету України у світі та розвитку публічної дипломатії. Більш докладна інформація на www.openukraine.org

Для більш детальної інформації про програму «Простір Змін» просимо звертатися до                  Зінаїди Петриченко у Nords PR Ukraine, +380 44 220 16 92, zina@nordspr.com.ua або до           Романа Вибрановського в Open Ukraine, +380 44 235 5298, rv@openukraine.org.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки