fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-07-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Закарпаття

Два народні депутати стали експертами ОДГ на Закарпатті

Ось і закінчився І день ОДГ. 7 липня 2014р. видалося насиченим і продуктивним. Учасники відвідали 5 сесій. Кожна з сесій принесла учаснику відповідну кількість балів. Гру відвідали народні депутати України Сергій Мошак і Валерій Пацкан.

Експертами сьогоднішнього дня стали поважні гості: народні депутати Сергій Мошак і Валерій Пацкан (до речі, гість фіналу Студреспубліки-2013 у Криму), депутат Ужгородської міської ради Ростислав Буланов, проректор Ужгородського національного університету Федір Шандор, голова Перечинської районної ради Анатолій Перцев і громадський активіст Андрій Риба.

Така кількість експертів змушувала учасників плідно готуватись і робити презентації своїх думок максимально інформативними та результативними. 

Щодо напрямку «Досвід країн» Сергій Мошак зауважив, що будь-який досвід іноземних країн потрібно співставляти з нашими умовами та нашим менталітетом.

Валерію Пацкану випала можливість оцінювати індивідуальні есе кожного з учасників на тему «Україна — ідеальна країна. Модель розвитку територіальної громади». Наприкінці даної сесії депутат подякував кожному доповідаючому за виявлений креативний підхід і неординарне вирішення поставленої задачі. 

Наприкінці дня учасники ОДГ отримали завдання від місцевого депутата: розібрати проекти рішень, що будуть висуватись у найближчу сесію Ужгородської міської ради і дати своє бачення голосування за те чи інше рішення.

Отже, попереду в учасників ще плідна ніч, а вже завтра ми зможемо дізнатись, хто ж саме став переможцем ОДГ та отримає спеціальний приз від народного депутата Валерія Пацкана —«Один день роботи з народним депутатом».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Ман