fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
22-07-2008 / всі теми /  Україна

Довгостроковий волонтерський проект у НімеччиніМВО „СВІТ-Україна” шукає волонтера для участі в довгостроковому волонтерському проекті в рамках програми European Voluntary Service, “Молодь в Дії” Європейського Союзу в Німеччині.

 

Проект починається в жовтні, тривалість – 10 місяців. Проект проходитиме в Бухенвальді, меморіальному музеї на території колишнього концентраційного табору, неподалік від Ваймара. Музей приймає відвідувачів зі всього світу – це і колишні полонені табору та їх родичі, люди, які шукають зв’язок з минулим. Крім того, музей відвідують чисельні групи, які перебувають на території від кількох годин до кількох днів та мають спеціальну освітню програму та семінари. Музей також відвідує багато туристів з країн колишнього СРСР, тому є зацікавленість запросити волонтера саме з цього регіону, хто міг би допомогти спілкуватися з відвідувачами. Крім виконання основної роботи (допомога відвідувачам музею, організація семінарів, проведення екскурсій), волонтер також може допомагати з перекладом матеріалів в архіві та бібліотеці музею, долучатися до створення нових експозицій, працювати з експонатами музею.

 

Волонтер має вільно володіти німецькою мовою, цікавитися історією Німеччини та міжкультурним спілкуванням, бути від 18 до 27 років. Для участі треба заповнити форму заявки та детально описати мотивацію для участі в проекті.

 

В рамках програми European Voluntary Service волонтеру буде забезпечено проживання (в Ваймарі, культурній столиці Європи у 1999 р. та батьківщині Гете) та харчування, кишенькові, уроки мови, медичне страхування.

 

Кінцевий термін подання заявок – 15 серпня. Про результат відбору буде повідомлено до 1 вересня.

 

За додатковою інформацією та формою заявки звертайтеся:

 

 

МВО „СВІТ-Україна”

Юлія Мясищева, 8067 2630926

julia@sviturkaine.org

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки