fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
17-10-2008 / всі теми /  Україна

Довгострокові волонтерські проекти European Voluntary Service – шукаємо волонтерів
Якщо ви шукаєте можливості отримати міжнародний та міжкультурний досвід, познайомитися з новою країною та культурою, отримати безцінний практичний досвід роботи, провести незабутній час в іншій країні, завести нових друзів, отримати нові знання та навички та відкрити себе з нової сторони — тоді Європейська волонтерська служба – саме те, що вам потрібно!

 

МВО „СВІТ-Україна” шукає волонтерів для участі в довгострокових волонтерських проектах в рамках програми European Voluntary Service, “Молодь в Дії” Європейського Союзу.

 

Коротка інформація про проекти:

          Болгарія (Софія). Проект триватиме 12 місяців, починаючи з 1.02.2009. Волонтер працюватиме в громадській організації CVSBulgaria, основне завдання – координація діяльності робочої групи з прав людини, розвиток співпраці з місцевими правозахисними організаціями, проведення зустрічей та семінарів, участь в організації різноманітних волонтерських заходів, в тому числі міжнародних волонтерських проектів. Кваліфікація: вільне володіння англійською, від 18 до 30 років. Досвід в сфері прав людини є додатковою перевагою.

          Бельгія (Антверпен), 10 місяців, починаючи з 1.02.2009. Проект проходитиме в громадській організації VIA. Робочі завдання волонтера складатимуться з організації міжнародних літніх обмінів для молоді, тренінгів та семінарів, участь в діяльності місцевих робочих груп волонтерів, допомога волонтерам-учасникам міжнародних літніх проектів. Кваліфікація: — від 20 до 30 років, гарні комунікаційні навички, бажання працювати з різними групами, відповідальне ставлення до роботи

          Фінляндія (Nurmes). Волонтери (в проекті братимуть участь 2 волонтера) працюватимуть в центрі для молоді. Робочі завдання І волонтера будуть включати організацію різних заходів, шкільних таборів, спортивних заходів та екскурсій на природі, участь в підготовці рок-фестивалю в липні. Робочі завдання ІІ волонтера – проведення семінарів на різноманітні міжнародні та між культурні теми для молоді, ігри та інтерактивні заходи, можливо заняття з вивчення рідної мови волонтера. Участь в підготовці та реалізації міжнародних волонтерських проектів, прийом міжнародних делегацій. Обидва проекти триватимуть 9 місяців, початок в лютому 2009.

 

В рамках програми European Voluntary Service волонтерам буде забезпечено проживання та харчування, кишенькові, уроки мови, медичне страхування.

 

Заявки у вигляді розгорнутого CV та мотиваційного листа (не менше 1 сторінки, англійською мовою) треба надсилати на наступну адресу: info@sviturkaine.org. Мотиваційний лист має охоплювати наступні питання: чому ви зацікавлені взяти участь в даному конкретному проекті, чого ви очікуєте від його реалізації, який внесок ви могли б привнести в проект.

 

Кінцевий термін подання заявок – 22 жовтня.

 

Додаткова інформація:

МВО „СВІТ-Україна”

Юлія Мясищева, 8067 2630926

info@sviturkaine.org

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки