fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-11-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Досить владі думати тільки про себе!

 З 18 по 21 жовтня 2008р. у Києві зібралися депутати Студентського парламенту та Студентський президент України, щоб прийняти участь в організаційному засіданні по проекту "Студент року", роботі оргкомітету "Студентської республіки" та провести кілька засідань.

У прийнятій на засіданні постанові Студентського парламенту, підписаній Студентським президентом, лідери зосередили увагу на проблематиці системної внутрішньополітичної кризи в країні та наболілих питаннях розвитку освіти та реалізації молодіжної політики. Вони засудили всю правлячу псевдоеліту, підкреслили відстороненість  влади від народу в Україні.

Окрім проведення офіційних заходів під час візиту до Києва депутати Студентського парламенту України та Студентський президент Роман Скок мали унікальну змогу зустрітися з впливовими політиками, керівниками міністерств і відомств, громадських інституцій, представниками Української православної церкви, прийняли участь у спеціальній культурній програмі.

З молодими політиками мали зустрічі лідер Народно-демократичної партії, голова правління Українського фонду миру Людмила Супрун, наймолодший народний депутат України VI скликання Еліна Шишкіна, голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Костянтин Ващенко, народний депутат України IIIIV скликань Олег Петров, директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Ярослав Болюбаш, працівники та керівник Департаменту соціального становлення та розвитку молоді Мінсім’ямолодьспорту Костянтин Захаренко, директор Державного інституту розвитку сім’ї та молоді Андрій Мішин.

У дуже насиченій програмі візиту також було відвідування "Першого" телеканалу, регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі, зустріч із головою правління Міжнародного Фонду "Україна 3000" Олександром Максимчуком, екскурсія по Верховній Раді України,

Культурна програма передбачала гру "Мафія" з професійним ведучим, вправу "Червоне та синє" від Міжнародного руху "Ініціативи змін" (програма "Основи свободи"), похід у театр та Арт-центр.

Окремо запам’яталася студентам ранкова служба в Трапезній церкві Києво-Печерської лаври та незабутнє спілкування з намісником монастиря Владикою Павлом.

Депутати Студентського парламенту та Студентський президент України є переможцями Міжнародної програми "Студентська республіка-2008", представляють абсолютно різні регіони та мають мандат довіри делегованих представників студентства від переважної більшості вишів України.

Стажування стало можливим завдяки лідеру Народно-демократичної партії, голові правління Українського фонду миру Людмилі Супрун, організаційних зусиль доклали ВМГО "Студентська республіка" та Народно-демократична ліга молоді.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба НДЛМ