fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Донецьк

Донецьк – готуйся, Студреспубліка наступає

З 26 по 31 липня 2013р. в сел. Сєдове Донецької області відбудеться регіональний етап Міжнародної програми  «Студентська республіка». Програма пройде під гаслом здорового способу життя, передбачені семінари, тренінги та майстер-класи різних напрямків, ігрові змагання, конкурси, різні інтелектуальні та спортивні турніри, стратегічні ігри та ін.

Цього року Донбаська Студреспубліка протягом 6 днів проходитиме на березі Азовського моря, де зберуться разом понад 200 студентів вищих навчальних закладів Донецької області та гості з країн СНД. Серед них: Донецький національний технічний університет, Донецький інститут здоров’я, фізичного виховання і спорту, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, Комп’ютерна академія «Шаг», Макіївський економіко-гуманітарний інститут, Донецький національний університет, Донецький національний університет економіки і торгівлі, команда Молодіжної адміністрації Івано-Франківської області й ін. Крім того, в якості експертів візьмуть участь гості з Сумської та Харківської областей, експерти з Києва (зокрема відомий філософ, експерт Студреспубліки Сергій Дацюк), Бєлгорода (Росії) та Білорусі.

Традиційно, кожен день буде проводитися конкурсна програма, під час якої в учасників з’явиться можливість розвинути свої особисті лідерські якості, здійснити обмін досвідом у роботі та представити діяльність своїх організацій. У програму входять не тільки вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату, а й паралельне проведення суб-фестів: талант-шоу, конкурсу краси «Перша Леді», «Республікада», пляжні змагання, спортивні ігри, «Нічна туса», а також багато інших цікавих подій.

Огркомітет Донбаської Студреспубліки готує велику кількість новинок у програмі, очікуються важливі гості. Студреспубліка збирає активну молодь, поєднуючи яскраве шоу та можливості для особистісного зростання!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Донецької Студреспубліки