fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
08-03-2010 / всі теми /  Закарпаття

До жіночого свята подарували найкращих чоловіків

 

7-го березня в приміщенні Ужгородського палацу дітей та юнацтва «Падіюні» вперше після 20-річної перерви відбувся розважальний шоу- конкурс «Нумо, хлопці!». Свято було присвячене Міжнародному жіночому дню.
 
Оскільки шоу було приурочене 8-му Березня, все в ньому пов’язувалося з цифрою 8 – кількість учасників дорівнювала 8, вони змагалися у 8-ми конкурсах, їх оцінювали 8 відомих у краї жінок, а максимальною оцінкою була також 8.
 
У конкурсі змагалися хлопці віком від 19 до 33 років, всі вони відрізнялися характером, темпераментом, стилем, віком. Організатори підготували їм цікаві завдання, які мали показати їх у «всій красі». Деякі завдання вони отримали заздалегідь з іншими ознайомилися вже на сцені.
 
Свято розпочалося конкурсом «знайомство», в якому хлопці за обмежений час мали якнайкраще презентувати себе. Конкурсанти також змагалися у інтелектуальному, спортивному, кулінарному, військовому та ін. конкурсах. На домашнє завдання хлопці повинні були приготувати салат і презентувати його жюрі, з чим новоспечені «ґаздиньки» впорались на «ура».
 
Останній конкурс остаточно розтопив серця суворого, але справедливого журі, де учасники повинні були заспівати чи прочитати «серенаду». Хтось вразив журі своєю романтичністю, а хтось «брав» гумором. Між конкурсами зал розважали: Студія сучасного танцю «Бліц», брейк-денс колектив «Бугі Скілз», команда КВН «От фонаря» та виконавці «Падіюну». Переможцями конкурсу стали:

1. Тудор Кілару
2. Олег Бачинський
3. Володимир Гончаренко

Всі учасники шоу отримали заохочувальні подарунки від спонсорів, а переможці конкурсу отримали цінні призи від лідера закарпатського «Фронту Змін» Роберта Бровді.

 
Організували це весняне дійство Закарпатський обласний осередок ВМГО «Студентська республіка», Закарпатська ліга КВН, корпорація свят «Не Понял», кафедра туризму УжНУ і туристичний інформаційний центр Закарпаття.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вікторія Черняк, прес-служба ЗОО ВМГО «Студентська республіка»