fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-02-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Дніпропетровська Студреспубліка-2013 буде проведена на значно вищому рівні

6 лютого 2013р. у приміщенні Молодіжного центру Дніпропетровської області з метою вдосконалення регіонального мульти-фестивалю Студреспубліка відбувся круглий стіл, на який було запрошено представників студентського самоврядування вишів Дніпропетровська й області, а також капітанів команд.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1) соціальна місія мульти-фестивалю «Студентська республіка» в розвитку студентської молоді Дніпропетровської області;
2) залучення нових активістів до організованого молодіжного руху;
3) організація та участь у проектах: Студреспубліка, «Республікада», «Зимова Студреспубліка», «Новий старт»;
4) умови участі команд, зміни у форматі проведення мульти-фестивалю.

Під час проведення круглого столу прийнято рішення змінити керуючий склад ВМГО «Студентська республіка» у Дніпропетровській області для більш оперативного вирішення організаційних питань з підготовки та проведення проектів на регіональному рівні. До складу новообраної президії увійшли: Краснобріжий Павло (голова Дніпропетровського обласного осередку ВМГО «Студентська республіка»), Щолокова Олена (голова регіонального організаційного комітету мульти-фестивалю у 2013р.), Виноградов Дмитро (керівник політичної гри), Канівець Наталія (керівник економічної гри), Дорошенко Денис (керівник ігрової частини мульти-фестивалю), Бурлак Антон (представник креативної групи мульти-фестивалю), Зайцева Ксенія (дизайнер).

Мульти-фестиваль Студреспубліка у Дніпропетровській області завжди відрізнявся серед регіональних мульти-фестивалів інших регіонів. Перш за все, на нашу думку, насиченістю та різноманітністю ігрової частини мульти-фестивалю, також кількістю учасників та активністю на самій події (участь у суб-фестах, майстер-класах, тощо). Студреспубліка-2013 — ювілейний мульти-фест, який буде проведений на значно вищому рівня, за рахунок більшої соціальної направленості, вдосконаленнм економічної гри та проведення іншого формату політичної гри.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Наталія Канівець