fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
21-06-2009 / всі теми /  Дніпропетровськ

Дніпропетровськ оголосив про початок «Студентської республіки-2009» під клубну музику!

До відкриття Дніпропетровської обласної "Студентської республіки-2009" залишилося менше тиждня. Проходитиме мульти-фестиваль три дні та три ночі з 27 по 29 червня на головному острові міста — Монастирському. І щоб не втрачати дорогоцінні студреспубліканські години на знайомство вишів безпосередньо на фестивалі, команди ВНЗ мали змогу показати себе і подивитися на інших на pre-party фестивалю "Студентська республіка-2009" в найбліьшому клубі Дніпропетровська.

20 червня відбулася велика передфестивальна вечірка Дніпропетровської обласної "Студентської республіки-2009". Тепер всі знайомі особисто, як з оргкомітетом мульти-фесту, так і один з одним. Не дивлячись на те що сесія у самому розпалі, до клубу завітали студреспубліканці минулих років та ті, хто вперше отримає паспорт мешканця СтудГраду у цьому році. І це не дивно, до фестивалю залишилося менше тиждня. Всі у повній готовності!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ДОО ВМГО "Студентська республіка"